Praca ELEKTROMECHANIK Suwałki ANIMEX Foods Sp. z o.o. sp. k

Stanowisko: ELEKTROMECHANIK

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: Zapewnienie odpowiedniej pracy urządzeń i instalacji elektrycznych (siłowych, sterowniczych, oświetleniowych, stacji rozdzielni głównych, instalacji sygnalizacyjnych, urządzeń elektrycznych, urządzeń transportu wewnętrznego), dokonywanie przeglądów i remontów maszyn zgodnie z dokumentacją techniczną, utrzymanie urządzeń i linii produkcyjnych w wymaganym stanie technicznym, zapewnienie prawidłowej pracy urządzeń chłodniczych i grzewczych umożliwiających utrzymanie temperatur wymaganych dla procesów produkcyjnych i magazynowania półwyrobów i wyrobów gotowych.

Data publikacji: 2016-05-24

Lokalizacja: Suwałki (podlaskie)

Pracodawca: ANIMEX Foods Sp. z o.o. sp. k

Wojska Polskiego 112A, 16-400 Suwałki, powiat: m. Suwałki, woj: podlaskie

Zakres obowiązków:
Zapewnienie odpowiedniej pracy urządzeń i instalacji elektrycznych (siłowych, sterowniczych, oświetleniowych, stacji rozdzielni głównych, instalacji sygnalizacyjnych, urządzeń elektrycznych, urządzeń transportu wewnętrznego), dokonywanie przeglądów i remontów maszyn zgodnie z dokumentacją techniczną, utrzymanie urządzeń i linii produkcyjnych w wymaganym stanie technicznym, zapewnienie prawidłowej pracy urządzeń chłodniczych i grzewczych umożliwiających utrzymanie temperatur wymaganych dla procesów produkcyjnych i magazynowania półwyrobów i wyrobów gotowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Suwałki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Suwałki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Suwałki

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektromechanik* (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
SEP (grupa I, II), umiejętność spawania, obsługa tokarki, wiertarki stołowej, wiedza z zakresu automatyki przemysłowej.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: ANIMEX Foods Sp. z o.o. sp. k

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: m. Suwałki

Gmina pracodawcy: Suwałki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Suwałki

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 112A

Profil działalności pracodawcy: Przetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiu

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*