Praca ELEKTROMECHANIK FŚW Świebodzice P.H.U.P Metal-Plast Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Ciernie 157B, 58-160 Świebodzice, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
obsługa maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych sterowanych numerycznie, dbanie o wysoką jakość produkcji, bieżący nadzór nad pracą urządzeń, raz w tygodniu przegląd maszyn

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK FŚW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świebodzice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świebodzice

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
znajomość, wiedza z zakresu elektromechaniki i elektroniki, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, język angielski na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny, dobra znajomość obsługi komputera, dyspozycyjność (praca w systemie 4-brygadowym, uprawnienia na wózki widłowe mile widziane, miejsce zamieszkania-okolice Świebodzic

Nazwa pracodawcy: P.H.U.P Metal-Plast Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Świebodzice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świebodzice

Ulica pracodawcy: Ciernie

Numer budynku pracodawcy: 157B

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*