Praca ELEKTROMECHANIK Stalowa Wola kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Praktyczne zapoznanie się budową i obsługą maszyn oraz metodyką konserwacji. Poznaie specyfiki układów napędowych i układów sterowania

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stalowa Wola

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: stalowowolski

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.06.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Dmowskiego 8, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Należy zgłaszać się osobiście do swojego doradcy klienta klienta po skierowanie.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: stalowowolski

Gmina pracodawcy: Stalowa Wola

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Stalowa Wola

Adres strony pracodawcy: www.zrywpol.com

Ulica pracodawcy: Dmowskiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

-obsługa klientów-odpowiedzialność za rozwijanie sprzedaży w firmie-pozyskiwanie nowych klientów i obsługa stałych klientów firmy, przede wszystkim pochodzenia mUkrainy i Rosji
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Warszawa (mazowieckie)

ELEKTROMECHANIK - do 3 000 PLN

Obsługa i naprawa samochodów osobowych
AUTO-PARTNER S.C. H.Marszałek, Z.Zelek - 2016-05-23 - Brzesko (małopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

Pion Rolnictwa i Gospodarki Komunalnej
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Śrem (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH(I) - od 2 400 PLN

naprawa, diagnostyka, konserwacja pojazdów samochodowych, regeneracja części i podzespołów pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Tarnów (małopolskie)

PIEKARZ/WYP. LUB DOP. ST PR UM NR 15/2016 - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Bogdaniec (lubuskie)

PIECOWY-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż pieczywa, utrzymanie stanowiska pracy w czystości, wypiek pieczywa i ciast domowych
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Zgierz (łódzkie)

F-POMOCNIK BRUKARZA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Chojnów (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA/KASJER - od 1 850 PLN

Dla osób do 30 roku życia:Obsługa klienta w sklepie, obsługa kasy.
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Łódź (łódzkie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

monter wyposażenia slusarskiego, montaż szalunków
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - od 2 300 PLN

Montaż konstrukcji budowlanych stalowych, drewnianych, prefabrykowanych konstrukcji żelbetonowych, czytanie i analiza rysunków technicznych, czytanie planów. Miejsce wykonywania pracy: Polesie 4 05-155 Leoncin
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Leoncin (mazowieckie)

STAŻYSTA W DZIALE SYSTEM INTEGRATION&TECHNOLOGY - od 18 PLN

Współtworzenie koncepcji globalnego rozwiązania informatycznego, zbieranie i analiza wymagań prezentowanych przez indyjskie oddziały klienta, analiza wymagań biznesowych zdefiniowanych w oddziałach europejskich i Ameryki Południowej, tworzenie dokumentacji technicznej i funkcjonalnej - w wersji angielskiej i hindi, prowadzenie szkoleń użytkowników końcowych zlokalizowanych w Indiach, prowadzenie szkoleń dla zespołu wsparcia zlokalizowanego w Indiach i na Filipinach, przygotowanie warsztatów z udziałem pracowników klienta, prowadzenie testów jednostkowych i integracyjnych, prace programistyczne, dostępność do pracy w weekend, przewidywana również praca w innych strefach czasowych.
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA/PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Zainteresowane osoby z profilem II powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji wynagrodzenia, nagród i składek ZUS dla bezrobotnych do 30 roku życia. Wymagane min. średnie wykształcenie, komunikatywność. Mile widziane doświadczenie oraz znajomość pakietu Office.
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Rybnik (śląskie)

POMOC KSIĘGOWEJ (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Zabrze (śląskie)

ORGANIZATOR ZAJĘĆ DLA DZIECI - od 720 PLN

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za konsultowanie się z znaszymi klientami (obcokrajowcy) w języku hiszpańskim i portugalskim. Zapisywanie dzieci na zajęcia sportowe w języku obcym, wożenie dzieci w wieku 4-10 lat na obiekt sportowy i prowadzenie powierzonych zajęć w języku obcym oraz pełna opieka nad grupą (obowiązkowe uprawnienia pedagogiczne).
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Wrocław (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

oferta w ramach prac interwencyjnych: fakturowanie, przygotowywanie ofert przetargowych,
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Piła (wielkopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

FRYZJER
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 000 PLN

sprzatanie pomieszczeń biurowych i pozostałych pomieszczeń znajdujących się w obiekcie oraz terenu przed budynkiem biura, okurzanie podłóg, ścieranie kurzu, utrzymanie w czystości pomioeszczeń higieniczno-sanitarnych, okresowae mycie okien, pielęgnacja kwiatów
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Rachanie (lubelskie)

SPECJALISTA DS. ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII - od 2 115 PLN

Oferta do indywidualnych potrzeb klienta
kontakt przez PUP - 2016-12-23 - Kraków (małopolskie)

projektowanie fryzur i zarostu, czesanie i stylizacja fryzur, wykonywanie strzyżenia, farbowanie lub rozjaśnianie włosów, organizowanie stanowiska pracy, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów zawodowych w usługach fryzjerskich, ocenianiepoprawności i estetyki wykonywanych usług fryzjerskich
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Będzin (śląskie)

STOLARZ (Z) - do 2 200 PLN

Stolarz
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Tarnów (małopolskie)

REFERENT DS. BIUROWYCH - 997,4 PLN

1. Zapoznanie się z Regulaminem Pracy w firmie IN-BUL oraz przepisami BHP i PPOŻ.2. Zaznajomienie się z pracą na stanowisku Kierownika Kontroli Jakości oraz Kierownika Laboratorium.3. Obsługa urządzeń biurowych typu: telefon, komputer, fax, kserokopiarka, laminator i inne.4. Prowadzenie dokumentacji biurowej w dziale Kontrola Jakości/Laboratorium.5. Pomoc w opracowywaniu kart pomiarowych, świadectw jakości, protokołów.6. Prowadzenie rejestru narzędzi pomiarowych.7. Prowadzenie rejestru kart niezgodności.8. Przegląd i aktualizacja norm.9. Kompletowanie dokumentacji zdawczej (poprodukcyjnej).
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Migi (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

Sprzedaż produktów piekarniczych i cukierniczych.
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Złotoryja (dolnośląskie)

TECHNIK PROCESU (NR 0264) - 1 850 - 3 500 PLN

diagnoza i naprawa sprzetu elektronicznego, tworzenie procedur napraw
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MONTER MEBLI - od 2 000 PLN

PRODUKCJA MEBLI WG. PROJEKTU, SKRĘCANIE SZAFEK, MONTAŻ MEBLI U KLIENTA W DOMU, WYJAZDY ZAGRANICZNE: NORWEGIA, SZWECJA; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, DOŚWIADCZENIE W PRODUKCJI I MONTAZU MEBLI KUCHENNYCH I INNYCH NA WYMIER, PRAWO JAZDY KAT.B, BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ JEZYKA ANGIELSKIEGO,
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

Pracownik kancelaryjny
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Częstochowa (śląskie)

KIEROWCA AUTOCYSTERNY - od 3 000 PLN

Przewóz towarów niebezpiecznych.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Legionowo (mazowieckie)