Praca ELEKTROMECHANIK SPRZĘTU GOSPODARSTWA DOMOWEGO R113/1237-375/16 Włocławek DOM-FACH ZYGMUNT ŻEBROWSKI

Stanowisko: ELEKTROMECHANIK SPRZĘTU GOSPODARSTWA DOMOWEGO R113/1237-375/16

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: naprawa lodówek, pralek

Data publikacji: 2016-03-22

Lokalizacja: Włocławek (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: DOM-FACH ZYGMUNT ŻEBROWSKI

BOJAŃCZYKA 8, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-prowizyjny

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska:
ELEKTROMECHANIK SPRZĘTU GOSPODARSTWA DOMOWEGO R113/1237-375/16

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Włocławek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Włocławek

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Włocławek

Zawód: elektromechanik sprzętu gospodarstwa domowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Elektromechanik sprzętu gospodarstwa domowego (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. B

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie zawodowe min. 1 rok, prawo jazdy kat. B

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: DOM-FACH ZYGMUNT ŻEBROWSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Włocławek

Gmina pracodawcy: Włocławek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Włocławek

Ulica pracodawcy: BOJAŃCZYKA

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik sprzętu gospodarstwa domowego