Praca ELEKTROMECHANIK Sędziszów Małopolski CREUZET POLSKA Sp. z o.o - LISI AEROSPACE

PARTYZANTÓW 29, 39-120 Sędziszów Małopolski, powiat: ropczycko-sędziszowski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Zgodnie z umową.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sędziszów Małopolski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ropczycko-sędziszowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sędziszów Małopolski

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia SEP do 1 kv

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie w zawodzie mile widziane.Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

Nazwa pracodawcy: CREUZET POLSKA Sp. z o.o - LISI AEROSPACE

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Dokumenty aplikacyjne kierować na adres e-mail: katarzyna.kulasza (at) lisi-aerospace.com - w tytule maila proszę wpisać nazwę stanowiska na jakie się aplikuje.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: ropczycko-sędziszowski

Gmina pracodawcy: Sędziszów Małopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sędziszów Małopolski

Ulica pracodawcy: PARTYZANTÓW

Numer budynku pracodawcy: 29

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*