Praca ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH Kolonia Bogoria Sadłocha -Serwis SKP, Joanna Sadłocha

28-210 Kolonia Bogoria 30A, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Diagnozowanie usterek elektrycznych i elektronicznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kolonia Bogoria

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: staszowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bogoria

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 500 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektromechanik pojazdów samochodowych*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: Sadłocha -Serwis SKP, Joanna Sadłocha

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: staszowski

Gmina pracodawcy: Bogoria

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kolonia Bogoria

Numer budynku pracodawcy: 30A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik pojazdów samochodowych*