Praca ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH Kielce "METKOL", ul. 1-go Maja 177

1 go Maja 177, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Elektromechanik pojazdów samochodowych. Kontakt tel. 502 334 513 lub e-mail: metkol.kielce (at) interia.eu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektromechanik pojazdów samochodowych*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Nazwa pracodawcy: "METKOL", ul. 1-go Maja 177

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: 1 go Maja

Numer budynku pracodawcy: 177

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Podobne oferty pracy

FRYZJER DAMSKO - MĘSKI - od 1 850 PLN

Strzyżenie damsko - męskie, modelowanie, upinanie itp. Kontakt tel. 512 979 923
Rafał Stanek OSZIN SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY - 2016-06-22 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 11 PLN

Krojenie chleba,pakowanie wyrobu gotowego, zawijanie ciabatt, czynności pomocnicze na produkcji, realizowanie zadań zleconych przez kierownika.
PLUS KADRA Sp. z o. o. - 2016-09-19 - Kielce (świętokrzyskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

STAŻ w firmie P.H.U Filpex.Program stażu do zapoznania w pokoju 35
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Kielce (świętokrzyskie)

KRAWIEC/KRAWCOWA - od 1 850 PLN

Poprawki krawieckie, szycie.
Usługi Krawieckie "Igiełka" Elżbieta Bernacka - 2016-03-04 - Kielce (świętokrzyskie)

ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 300 PLN

Elektromechanik pojazdów samochodowych diagnozuje i naprawia systemy sterowania silnikiem oraz układy bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Instaluje i uruchamia w samochodach elektryczne i elektroniczne urządzenia sterujące, zabezpieczające i sygnalizacyjne, a w szczególności połączone magistralami danych typu: CAN, LIN, sprawdza zapłon i światła samochodowe, przeprowadza konserwację, wykonuje naprawy uszkodzonych elementów i urządzeń elektrycznych i elektronicznych, posługując się przyrządami pomiarowymi i urządzeniami diagnostycznymi.
AUTO MIRMAR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2016-09-26 - Konin (wielkopolskie)

OPERATOR RÓWNIARKI - 3 000 - 6 000 PLN

doświadczenie zawodowe.
Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych FART SP. Z O.O. - 2016-06-29 - Kielce (świętokrzyskie)

KOORDYNATOR DO SPRAW WIZUALIZACJI FOTOGRAFICZNYCH - od 4 500 PLN

Kontakt z klientami oraz wykonywanie zdjęć. Kontakt: CV na adres: pj (at) wirtualnykraj.pl
E-KONTAKT Paweł Jarzębiński - 2016-05-17 - Kielce (świętokrzyskie)

ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

diagnostyka i naprawa pojazdów samochodowych zgodnie z procedurami producentów poj.
RYNGWELSCY s.c. w Człuchowie - 2015-11-26 - Rychnowy (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Obsługa kasy fiskalnej
SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców - 2017-04-19 - Kielce (świętokrzyskie)

KIEROWCA POJAZDU DO 3,5 TONY - od 2 000 PLN

dystrybucja odzieży roboczej, realizowanie zleceń na terenie kraju
JAR-POL FUH Jarosław Szymkiewicz - 2017-03-21 - Kielce (świętokrzyskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI PRACOWNIKÓW - 997,4 PLN

Staż w firmie: Angloville. Program stażu do zapoznania w pokoju nr 35.
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Kielce (świętokrzyskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

wg potrzeb
Jupiter Transport Piotr Łukaszuk - 2016-03-10 - Kielce (świętokrzyskie)

TECHNIK OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ - 997,4 PLN

Staż w Biurze Turystycznym "ABEX".
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Kielce (świętokrzyskie)

DORADCA ZAWODOWY - PRAKTYKANT - nieodpłatny

1. Zapoznanie się z przepisami BHP, ppoż., przepisami dot. ochrony danych osobowych, strukturą organizacyjną i prawnymi podstawami funkcjonowania OHP, ich zadaniami.2. Zapoznanie się z celami, zadaniami i funkcjonowaniem oraz ze standardami Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej, Młodzieżowego Centrum Kariery i Młodzieżowego Biura Pracy.3. Zapoznanie i omówienie metod i narzędzi pracy oraz wyposażenia MCiZ.4. Omówienie prowadzenia zajęć grupowych, tematyki, odbiorców, współprowadzenie zajęć.
Świętokrzyska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Kielcach - 2017-02-01 - Kielce (świętokrzyskie)

DORADCA ZAWODOWY - od 2 200 PLN

Udzielanie indywidualnych i grupowych porad zawodowych ułatwiających wybor zawodu, zmianę kwalifikacji, podjęcia zatrudnienia.Prowadzenie poradnictwa zawodowego i informacji o mozliwościach szkolenia i kształcenia oraz o zawodach na rynku pracy w formie indywidualnej i grupowej.Określenie preferencji zawodowych i predyspozycji wskazanych przy wyborze zawodu za pomocą nowoczesnych metod i narzędzi doradczych. Opracowanie ocen przydatności zawodowej na poziomie zebranego własnego materiału badawczego. Bieżąca analiza stanu bezrobocia oraz rozpoznanie potrzeb rynku pracy na określone zawody.
Świętokrzyska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Kielcach - 2017-01-10 - Kielce (świętokrzyskie)

KASJER HANDLOWY - od 1 850 PLN

Obsługa kasowa klientów.
Firma Handlowo - Usługowa MERKURY - 2016-06-16 - Kielce (świętokrzyskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

Kontakt z klientem, wypisywanie dokumentów, oferty sprzedażowe.
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK WULKANIZACJI - od 11 PLN

wymiana i serwis opon, prace porządkowe
kontakt przez OHP - 2016-10-04 - Kielce (świętokrzyskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - 997,4 PLN

Staż w Agencji Handlu Reklamy i Consultingu SCAN duo. Program stażu do zapoznania w pokoju nr 48 (I piętro).
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Kielce (świętokrzyskie)

PSYCHOLOG TRANSPORTU - 1 500 - 2 000 PLN

Przeprowadzanie badań psychologicznych z zakresu medycyny pracy oraz psychologii transportu. Wystawianie orzeczeń psychologicznych oraz sporządzanie dokumentacji z przeprowadzonych badań.Sporządzanie miesięcznych zestawień z przeprowadzonych badań.Pozyskiwanie potencjalnych klientów i kontrahentów pracowni.Dbanie o czystość oraz dobry wizerunek firmy.
Pracownia Badań Psychologicznych Harmonia - 2016-06-02 - Kielce (świętokrzyskie)

POMOCNIK ROBOTNIKA GOSPODARCZEGO - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
JANBUD JANINA MARCINIAK - 2016-10-25 - Kielce (świętokrzyskie)

SZPACHLARZ - od 1 850 PLN

Szpachlowanie, zabudowa gips- karton
P.H.U. "Together" Kamil Śmiglarski - 2016-01-05 - Kielce (świętokrzyskie)