Praca ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH Adamówka HERB Usługi Produkcyjno - Handlowe Mariusz Pokrywka

Stanowisko: ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Wynagrodzenie: 2 000 - 4 000 PLN

Zakres obowiązków: Naprawa maszyn i urządzeń, konserwacja

Data publikacji: 2016-09-28

Lokalizacja: Adamówka (podkarpackie)

Pracodawca: HERB Usługi Produkcyjno - Handlowe Mariusz Pokrywka

Cieplice 23, 37-534 Adamówka, powiat: przeworski, woj: podkarpackie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Adamówka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: przeworski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Adamówka

Zawód: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 4 000 PLN

Data zakończenia pracy: 15.10.2017

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. B

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy:
HERB Usługi Produkcyjno - Handlowe Mariusz Pokrywka

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: przeworski

Gmina pracodawcy: Adamówka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Adamówka

Ulica pracodawcy: Cieplice

Numer budynku pracodawcy: 23

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik pojazdów samochodowych*