Praca ELEKTROMECHANIK (O) Żabno POLAN POLSKO FRANCUSKA SPÓŁKA Z O.O. JOINT VENTURE

Św. Jana 5, 33-240 Żabno, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Obsługa urządzeń sterowanych analogowo, elektronicznie, cyfrowo (etykieciarki, urządzeń do produkcji spożywczej, pakowaczki)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 14,5 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żabno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żabno

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 14,5 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Elektromechanik urządzeń przem.

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0:
Książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie zasadnicze, uprawnienia do obsługi urządzeń sterowanych numerycznie, elektronicznie, cyfrowo, mile widziana książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych, praca w Żabnie na jedną zmianę od 7.00 do 15.00, wynagrodzenie- stawka godzinowa 14,50zł/ godz., umowa na okres próbny 3 miesiące. Kontakt: POLAN Polsko- Francuska sp. z o.o. Joint Venture, 33-240 Żabno, ul.Św. Jana 5, wcześniejszy kontakt telefoniczny 146960009

Nazwa pracodawcy:
POLAN POLSKO FRANCUSKA SPÓŁKA Z O.O. JOINT VENTURE

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Godziny : 7.00 do 15.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tarnowski

Gmina pracodawcy: Żabno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żabno

Ulica pracodawcy: Św. Jana

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*