Praca ELEKTROMECHANIK Lenartowice Elektromechanika Pojazdowa Grzegorz Szulczyński

63-300 Lenartowice 5, powiat: pleszewski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: zgodny z charakterystyką pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lenartowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pleszewski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Pleszew

Zawód: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy B,

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 10

Nazwa pracodawcy: Elektromechanika Pojazdowa Grzegorz Szulczyński

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pleszewie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: pleszewski

Gmina pracodawcy: Pleszew

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lenartowice

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pleszewie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik pojazdów samochodowych*