Praca ELEKTROAUTOMATYK Lidzbark Warmiński POLMLEK Spółka z o.o.

Topolowa 1, 11-100 Lidzbark Warmiński, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
utrzymanie w ciągłości sprawności maszyn i urządzeń od strony automatyki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: ELEKTROAUTOMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lidzbark Warmiński

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lidzbarski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lidzbark Warmiński

Zawód: technik automatyk

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN/godz

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0:
znajomość sterowania pneumatycznego, elektrycznego, podstawowa znajomość sterowników PLC

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: książeczka sanit. epidem.

Nazwa pracodawcy: POLMLEK Spółka z o.o.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Dębowa 8, 11-100 Lidzbark Warmiński, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: lidzbarski

Gmina pracodawcy: Lidzbark Warmiński

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lidzbark Warmiński

Ulica pracodawcy: Dębowa

Numer budynku pracodawcy: 8

Nazwisko osoby zgłaszającej: Agnieszka Sienkiewicz

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Zawód wykonywany przez pracownika: technik automatyk