Praca EKSPEDYTOR Daleszyce kontakt przez PUP

Stanowisko: EKSPEDYTOR

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Przygotowanie towaru do pakowania poprzez formowanie, realizacja zamówień (ważenie), przyjmowanie i wydawanie towaru, nadzór, pakowanie wędlin.

Data publikacji: 2016-08-31

Lokalizacja: Daleszyce (świętokrzyskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Daleszyce, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Przygotowanie towaru do pakowania poprzez formowanie, realizacja zamówień (ważenie), przyjmowanie i wydawanie towaru, nadzór, pakowanie wędlin.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: EKSPEDYTOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Daleszyce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kielecki

Zawód: ekspedytor

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.08.2018

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Ekspedytor

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: zorganizowanie

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_1: dyspozycyjność

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_2: umiejętność pracy w zespole

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Kolberga 4, 25-620 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: OfPr/16/3544 - Refundacja -30

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Kolberga

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy:
Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: ekspedytor

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 31.08.2016