Praca EKSPEDIENTKA Poznań D & L DARIUSZ KOZŁOWSKI LESZEK PATUŁA

Chartowo 1, 61-244 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: ekspedientka

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 11,6 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto/h

Nazwa stanowiska: EKSPEDIENTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Poznań

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Poznań

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Poznań

Zawód: sprzedawca*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 11,6 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Doświadczenie mile widziane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
książeczka sanepid lub gotowość do jej wyrobienia/ sklep całodobowy

Nazwa pracodawcy: D & L DARIUSZ KOZŁOWSKI LESZEK PATUŁA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, Termin: zgłoszenia osobiste

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Poznań

Gmina pracodawcy: Poznań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Ulica pracodawcy: Chartowo

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 08.07.2016