Praca EKSPEDIENT/KASJER Gliwice kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Bezpośrednia obsługa klienta, przygotowanie zamówienia, obsługa kasy i terminali płatniczych.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 8,6 - 10,3 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Wynagrodzenie: od 8.60 do 10.30 zł bruttto/h

Nazwa stanowiska: EKSPEDIENT/KASJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gliwice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gliwice

Zawód: sprzedawca*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 8,6 - 10,3 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: książeczka sanepidu

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Gliwice

Plebiscytowa 1, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Gliwice

Gmina pracodawcy: Gliwice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gliwice

Ulica pracodawcy: Plebiscytowa

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Gliwice

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*