Praca EKONOMISTA/ SPECJALISTA DO SPRAW KONTROLLINGU Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg harmonogramu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: EKONOMISTA/ SPECJALISTA DO SPRAW KONTROLLINGU

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
podstawowa wiedza z zakresu finansów przedsiębiorstw, oraz finansów publicznych, programów UE

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

MURARZ - od 3 000 PLN

prace murarskie
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Milicz (dolnośląskie)

RZEŹBIARZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie rzeźb z kamienia, cięcie kamienia polerowanie
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Macierzysz (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Wieluń (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stazu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- obróbka wstępna,- krojenie i szatkowanie warzyw i owoców,- mycie sprzetu kuchennego i stołowego,- utrzymywanie porządku - kuchni, magazynu i stołowki.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Sierpc (mazowieckie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

Montaż instalacji elektrycznych, konserwacja instalacji.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Zajączków (świętokrzyskie)

KIEROWCA KAT.C (POMOCNIK) - 2 500 - 3 500 PLN

Transport towaru na terenie Unii Europejskiej (praca jako drugi kierowca - wyjazdy w podwójnej załodze; biuro znajduje się na ul.Markowskiego 6, Kraków (Czyżyny) )
Dudek Wiesław Firma Handlowo-Usługowa MAWID - 2016-04-13 - Kraków (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Doradca klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

ZASTĘPCA KIEROWNIKA WYDZIAŁU ZAKUPÓW I SPRZEDAŻY - od 8 400 PLN

NADZÓR NAD REALIZACJĄ PLANÓW SPRZEDAŻOWYCH, MOTYWOWANIE ZESPOŁU SPRZEDAŻOWEGO, ROZWÓJ SIŁ SPRZEDAŻOWYCH, TWORZENIE I REALIZACJA POLITYKI CENOWEJ, WSPÓŁUDZIAŁ W TWORZENIU STRATEGII ROZWOJU, ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA KONTAKTY Z PRZEDSTAWICIELAMI DO SPRAW SPRZEDAŻY W SPÓŁCE MATCE Z SIEDZIBĄ W REPUBLICE KOREI, UTRZYMYWANIE RELACJI Z KLUCZOWYMI KLIENTAMI ZAGRANICZNYMI.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Mława (mazowieckie)

ADMINISTRATOR SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH - od 1 850 PLN

Administrator systemów komputerowych
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Kamień Pomorski (zachodniopomorskie)

MONTER MEBLI - 997,4 PLN

cięcie i oklejanie plyt, montaż mebli u klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Krępiec (lubelskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 900 PLN

zakup materiałów i wyrobów u bengalskich dostawców, wspomaganie pracy handlowców, odpowiedzialność za porządek w magazynie
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MONTER KONSTRUKCJI METALOWYCH - do 1 700 PLN

Montaże i demontaże konstrukcji metalowych, struktur metalowych (nity, śruby, etc.), prace wykończeniowe, dekoracyjne, praca z rysunkiem technicznym, praca na wysokościach. Miejsce pracy: Wrocław + cały kraj, pracodawca poniesie koszty za wyżywienie, zakwaterowanie i dojazd do miejsca wykonywania pracy. Umowa zlecenie, dyspozycyjność w godz.: 7:30-16:00, 150 godzin pracy w miesiącu, w wybranym przez os. czasie, ale uzgodnionym ze zleceniodawcą i w miejscu ustalonym przez strony, tj. Wrocław lub cały kraj. W okresie późniejszym istnieje możliwość zatrundnienia na umowę o pracę.
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Wrocław (dolnośląskie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

Produkcja toreb, namiotów, wyrobów galanterii.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Zgierz (łódzkie)

POMOC KUCHARZA - od 2 200 PLN

pomoc w kuchni, dbanie o czystość w kuchni, kontakty z klientami z Azji, kontakty z dostawcami towarów
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Wancerzów (śląskie)

BUFETOWY - od 2 200 PLN

obsługa klientów kawiarnii, wykonywanie raportów kasowych, inwentaryzacja okresowa, zamawianie towarów, obsługa klientów kina oraz wydarzeń organizowanych w kinie
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

MŁODSZY OPIEKUN ( STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż.) - 997,4 PLN

Zapoznanie z zasadami prowadzenia opieki pielęgnacyjnej i inne
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Parsowo (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DS. TELEINFORMATYCZNYCH - od 1 850 PLN

instalacja i konfiguracja WordPress,kontakt z klientem, programowanie stron www
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Kielce (świętokrzyskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Starachowice (świętokrzyskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

prowadzenie dokumentacji biurowej
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Iława (warmińsko-mazurskie)

ANALITYK BIZNESOWY - od 10 250 PLN

1. Zbieranie i analiza założeń dla produktów z domen: data security, network security i autentykacji2. Wsparcie dla zespołu Product Managerów w relacjach z zespołem Relationship Management dla produktow z obszaru security3. Wsparcie zespołu Product Management w realizacji rekomendacji audytu dla produktów security4.Opracowywanie Business Case i podnoszenie wiedzy nt. Produktów i usług security5. Jak również inne zadania zlecone przez przełożonego chyba, że sa one sprzeczne z przepisami prawa lub umową o pracę
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Wrocław (dolnośląskie)

MAGAZYNIER ODZIEŻY - od 2 100 PLN

praca na magazynie odzieży
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Kluczbork (opolskie)

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Krosno (podkarpackie)

PRACOWNIK DZIAŁU KADR I PŁAC - od 2 800 PLN

obsługa kadrowo-płacowa przedsiębiorstwa
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Kraków (małopolskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 850 PLN

montaż konstrukcji stalowych, prace budowlane, praca na terenie całego kraju
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Kraków (małopolskie)

PIEKARZ (STAŻ) - 997,4 PLN

obsługa pieca do wypieku pieczywa, obsługa klienta, kontrola terminów przydatności do spożycia
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Lubin (dolnośląskie)

PROGRAMISTA APLIKACJI - od 3 349,3 PLN

zgodne ze stanowiskiem; wykształcenie wyższe informatyczne; umiejętności analityczne myślenie, umiejętności czytania dokumentacji, znajomości języka HTML, JAVA SCRIPT, umiejętności tworzenia algorytmów; doświadczenie zawodowe min. 1 rok na w/w stanowisku; znajomość języka angielskiego stopniu dobrym. Ogólny zakres obowiązków: tworzenie aplikacji webowych, zmiany aplikacji, testowanie aplikacji. Miejsce wykonywania pracy - Lublin.
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Lublin (lubelskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed