Praca EKONOMISTA/ SPECJALISTA DO SPRAW KONTROLLINGU Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg harmonogramu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: EKONOMISTA/ SPECJALISTA DO SPRAW KONTROLLINGU

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
podstawowa wiedza z zakresu finansów przedsiębiorstw, oraz finansów publicznych, programów UE

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

R&D STAŻYSTA - od 13 PLN

programowanie i tworzenie systemów i narzędzi informatycznych dla klienta
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Łódź (łódzkie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

nauka podstaw obsługi programu PROBIT, przygotowanie wydruków zmiany naliczeń zaliczek na pokrytcie kosztów utrzymania nieruchomości wspólnej
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Lubań (dolnośląskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów, obrót pieniędzmi, rozliczanie pieniędzy, zamawianie towarów w języku chińskim, składanie raportów, wykonywanie prac zleconych przez zarząd, zastępowanie innych pracowników w razie ich choroby lub nieobecności
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

133U - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów sklepu i wypożyczalni, obsługa organizowanych imprez
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Radom (mazowieckie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Choszczno (zachodniopomorskie)

SPAWACZ - od 2 000 PLN

spawania elementów schodów spiralnych
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 750 PLN

fakturowanie, obsługa zamówień, prowadzenie gospodarki magazynowej
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Kostrzyn nad Odrą (lubuskie)

FAKTURZYSTKA (123 SEFS) - 997,4 PLN

Oferta stażu do 30r.ż.Wystawianie dokumentacji handlowych, dowodów dostaw, faktur, korekt krajowych
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Karczew (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

malowanie, gipsowanie
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Sulnówko (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 300 PLN

Wykonywanie robót budowlanych w zakresie prac ogólnobudowlanych: szpachlowanie, malowanie, montaż ścian i zabudów z płyt stg oraz sufitów podwieszanych, prace ziemne i żelbetowe, montaż szalunków i zbrojenia, roboty ciesielskie, murarskie i inne. Dbałość o powierzony sprzęt, ubranie i narzędzia, dbałość o dobre imię firmy, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, transport, załadunek i rozładunek materiałów budowlanych, czyszczenie i konserwacja narzędzi, pomoc w organizacji wykonywanych prac, przestrzeganie przepisów BHP, dbanie o jakość i ilość wykonywanych prac, przestrzeganie harmonogramu prac. Wykonywanie zleceń kierownika budowy lub innej upoważnionej osoby. Odpowiedzialność materialna za powierzony sprzęt i narzędzia.Miejsce pracy: Polska
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Kraków (małopolskie)

FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

Staż dla os. powyżej 30 roku życia
kontakt przez PUP - 2017-04-05 - Wydminy (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Koło (wielkopolskie)

PRASOWACZKA - od 1 850 PLN

PRASOWANIE ELEMENTÓW ODZIEŻY , PODKLEJANIE FLIZELINĄ MAŁYCH ELEMENTÓW.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM - od 2 500 PLN

- Transport towarów na terenie Unii Europejskiej. Przewóz towaru w relacji Polska - UE - Polska.- Wynagrodzenie: od 2500 zł/brutto + diety. Praca na umowę o pracę na czas określony 2 lata. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.- Praca w równoważnym systemie czasu pracy. Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 lata na stanowisku kierowcy samochodu ciężarowego z przyczepami. Mile widziane uprawnienia ADR. Wymagane aktualne świadectwo kwalifikacji zawodowej (wpisany kod 95 do Prawa Jazdy - wpis jest ważny 5 lat od daty wystawienia).
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Katowice (śląskie)

PRACOWNIK OCHRONY - do 1 850 PLN

Dozór mienia. Rozkład czasu pracy - w zależności od obiektu. Około 168 godzin pracy miesięcznie. Umowa zlecenie, następnie możliwość przejścia na umowę o pracę.Oferta przeznaczona także dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Wrocław (dolnośląskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - STAŻ - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Zakopane (małopolskie)

REFERENT - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Świdnica (dolnośląskie)

MURARZ - 997,4 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Grodków (opolskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH (TELEMONTER) - 997,4 PLN

- wykonywanie instalacji telekomunikacyjnej- instalacja, konfiguracja i serwisowanie urządzeń Abonenckich POTS/ISDN- usuwanie uszkodzeń i awarii sieci telekomunikacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Ławnica (podkarpackie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

naprawa sprzętu, wykonywanie napraw ślusarskich
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Konstantynów Łódzki (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - do 1 300 PLN

Prace przy budowach, wykańczaniu i ocieplaniu budynków, wiercenie kołków, pomoc przy wapnowaniu, tynkowanie, malowanie fasad. Dyspozycyjność w godz. 6:00-20:00, około 25 godz. pracy w tygodniu. Miejsce pracy: Wrocław, nowe osiedle przy Rondzie, Klecina.
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Wrocław (dolnośląskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

ZGODNIE Z ZAKRESEM CZYNNOŚCI
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Białobrzegi (mazowieckie)

CIEŚLA SZALUNKOWY (Z) - do 1 850 PLN

Wykonywanie szalunków
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Tarnów (małopolskie)

SPRZEDAWCA MIĘSO/ WĘDLINY - od 1 850 PLN

Praca w sklepie. Wynagrodzenie 1500 zł netto.
DOMEX S.C. - 2016-01-20 - Kraków (małopolskie)

SPECJALISTA DS. HACCP - od 1 850 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Proniewicze (podlaskie)

MONTER KOTŁÓW I ARMATURY KOTŁOWEJ - od 2 000 PLN

Znajomość technologii budowy kotłów, umiejetność czytania dokumentacji technicznej, przygotowanie elementów kotła do montazu
kontakt przez PUP - 2017-04-28 - Orawka (małopolskie)