Praca DZIEWIARZ Żygląd DEPOL Dariusz Deperas

86-221 Żygląd 6, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn rajstopowych

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: DZIEWIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żygląd

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chełmiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Papowo Biskupie

Zawód: dziewiarz

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane doświadczenie w zawodzie oraz umiejętność obsługi maszyn rajstopowych

Nazwa pracodawcy: DEPOL Dariusz Deperas

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: chełmiński

Gmina pracodawcy: Papowo Biskupie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żygląd

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie

Zawód wykonywany przez pracownika: dziewiarz