Praca DZIEWIARZ Wasilków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wasilków, powiat: białostocki, woj: podlaskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DZIEWIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wasilków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: białostocki

Zawód: dziewiarz

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 07.10.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Pogodna 63/1, 15-365 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: m. Białystok

Gmina pracodawcy: Białystok

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Białystok

Adres strony pracodawcy: www.biruna.com.pl

Ulica pracodawcy: Pogodna

Numer budynku pracodawcy: 63/1

Profil działalności pracodawcy: produkcja materiałów włókienniczych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dziewiarz

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

HANDLOWIEC - od 1 200 PLN

sprzedaż i promowanie towarów, obsługa klientów, sporządzanie zamówień, kontakt z dostawcami
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMAC KSIĘGOWA - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Lębork (pomorskie)

DIAGNOSTA - MECHANIK - do 1 850 PLN

naprawa samochodó, diagnostyka
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Przasnysz (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO POW. 3,5 TONY - od 1 950 PLN

Przewóz towarów zgodnie z dyspozycją transportową w kierunkach międzynarodowych, uczestnictwo przy załadunku i rozładunku przewożonego towaru, dbanie o stan techniczny pojazdu
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Sianów (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY- MŁODSZY KONTROLER/GRATOWACZ/PILARZ - do 13,5 PLN

- obsługa maszyn produkcyjnych,- obsługa linii produkcyjnej, - posługiwanie się narzędziami,
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Wrocław (dolnośląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa gosci ośrodka, bieżąca obsługa gości podczas organizowanych imprez
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Ruziec (kujawsko-pomorskie)

MONTER KONSTRUKCJI ALUMINIOWYCH - do 1 850 PLN

Przygotowanie materiałów do pracy, cięcie elementów aluminiowych, składanie stolarki aluminiowej i rolet.
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Brzesko (małopolskie)

FIZJOTERAPEUTA (164 DOP.) - od 1 850 PLN

Obsługa pacjentów pod kątem opieki rehabilitacyjnej i fizjoterapeutycznej.
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Otwock (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - 997,4 PLN

wykonywanie prac przy wywykonywaniu szalowań i rusztowań, mieszanie i wylewanie materiałów t.j. beton, asfalt, kopanie i wypełnianie dołów i rowów, wykonywanie prac przy instalowaniu oświetlenia, oznakowania i barier drogowych
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Ostrowy nad Okszą (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Czeladź (śląskie)

*KONSULTANT DS. UBEZPIECZEŃ (STAŻ) - 997,4 PLN

pomoc przy organizacji pracy biura, obsługa klienta indywidualnego
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Lubin (dolnośląskie)

PRACOWNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH - od 1 850 PLN

prace wykończeniowe w budownictwie : malowanie, sufity podwieszane, panele, układanie płyt kartonowo-gipsowych, układanie kostki brukowej itp.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Rączna (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 900 PLN

ęczne czyszczenie cieków wodnych , zamiatanie, zbieranie nieczystości, praca przy zieleni miejskiej (porządkowanie, pielenie), malowanie ławek, mycie wiat autobusowych, koszy na śmieci, ławekw parku, obsługa drobnego sprzętu ogrodniczego
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Andrychów (małopolskie)

PRACOWNIK PRAC RĘCZNYCH - od 1 850 PLN

czyszczenie wyrobów na gotowo, obcinanie nitek; praca w godz 6-14
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 1 890 PLN

Prowadzenie prac brukarskich oraz bitumicznych. Praca na terenie województwa Opolskiego.
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Nysa (opolskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

pomoc w przyjmowaniu dostaw, układanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Zabrze (śląskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI OPŁACANY STAWKĄ GODZINOWĄ - od 1 850 PLN

obszar produkcji, obsługa sprzedaży, prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Osinów Dolny (zachodniopomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac ogólnobudowlanych
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 25 PLN

Tłumaczenie rozmów z klientami z Chin, obsługa poczty w języku chińskim, dbanie o relacje z klientami z Chin
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KUCHARZ - od 1 750 PLN

sporządzanie potraw garmażeryjnych wg receptur oraz ich przechowywanie
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Osiek nad Notecią (wielkopolskie)

RATOWNIK MEDYCZNY - KIEROWCA - od 1 900 PLN

opieka przy transporcie pacjentów, zabezpieczenie pacjentów podczas transportu
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Kalinowice (lubelskie)

SPRZEDAWCA/MAGAZYNIER - od 1 900 PLN

Obsługa klienta, faturowanie, przyjmowanie i wydawanie towarów.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Zamość (lubelskie)

OPERATOR ZAUTOMATYZOWANEJ LINII PRODUKCYJNEJ - do 2 500 PLN

Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe; min. 3 lata doświadczenia jako operator linii produkcyjnej; obsługa komputera; realizacja zleceń produkcyjnych; kontrola jakości; uruchamianie linii produkcyjnej; trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Gliwice (śląskie)

SPRZĄTACZ/KA - od 12 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO - od 1 850 PLN

obsługa maszyn produkcyjnych, kontrola jakości, manualne pakowanie produktów spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Brzeg (opolskie)

KONSULTANT DS KARIERY - od 2 100 PLN

•udział w projektach doradczych, audytorskich lub wdrożeniowych•mapowanie i analiza procesów, zbieranie dokumentacji i informacji niezbędnej do realizacji projektu w różnych działach firmy klienta w języku rosyjskim •analiza zebranych informacji, proponowanie rozwiązań z klientami w języku rosyjskim •przygotowanie w zależności od rodzaju projektów elementów lub pełnych dokumentów: opinii, raportu, rekomendacji, projektu funkcjonalnego, opisu systemu w języku rosyjskim
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Wrocław (dolnośląskie)

MANIKIURZYSTKA - 997,4 PLN

Nauka przedłużania i zdobienia paznokci. Pomoc w obsłudze klienta.
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Stalowa Wola (podkarpackie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed