Praca DZIEWIARZ - PROGRAMISTA MASZYNY STOLL Pabianice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Pabianice, powiat: pabianicki, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: programowanie maszyny dziewiarskiej Stoll;

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DZIEWIARZ - PROGRAMISTA MASZYNY STOLL

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pabianice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pabianicki

Zawód: dziewiarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętność obsługi maszyn dziewiarskich Stoll; min. 1 miesiąc stażu pracy;

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 1

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Waryńskiego 11, 95-200 Pabianice, powiat: pabianicki, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: pabianicki

Gmina pracodawcy: Pabianice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pabianice

Ulica pracodawcy: Waryńskiego

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dziewiarz