Praca DZIEWIARZ Opiesin kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Opiesin, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Program stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DZIEWIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Opiesin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zduńskowolski

Zawód: dziewiarz

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 15.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: PO WER

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Getta Żydowskiego 4, 98-220 Zduńska Wola, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: zduńskowolski

Gmina pracodawcy: Zduńska Wola

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zduńska Wola

Ulica pracodawcy: Getta Żydowskiego

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy: produkcja skarpet

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dziewiarz

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

STAŻ - TECHNIK INFORMATYK - 997,4 PLN

pon- pt 7-14.35
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Opole (opolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI ANOD - od 2 000 PLN

obsługa obrabiarek do metalu, nadzorowanie i konserwacja maszyn, dozorowanie operacji pomocniczych-klasyfikacja materiałów do obróbki, wymagane doświadczenie zawodowe
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Kłodzko (dolnośląskie)

SORTOWACZ-BRAKARZ - do 1 900 PLN

sortowanie i pakowanie butelek, sprawdzanie powierzchniowe jakości butelek, streczowanie i znakowanie palet, obsługa maszyn wtryskowych
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Zielona Góra (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Krotoszyn (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

obsługa telefoniczna oraz e-mailowa klientów, doradztwo i sprzedaż produktów z oferty, wycena zapytań klientów, przyjmowanie oraz wprowadzanie zamówień, generowanie dokumentów sprzedaży, obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

PRASOWACZKA RĘCZNA - od 2 000 PLN

Prasowanie odzieży za pomocą żelazka przemysłowego oraz sortowanie odzieży używanej.
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Peplin (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO C+E - do 1 850 PLN

Przewóz materiałów,podpisywanie umów z kontahentami oraz rozmowy z kontrahentami ukraińskimi i rosyjskimi.
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Chojno Nowe Pierwsze (lubelskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

*zapoznanie z czynnościami opiekuńczo-obsługowymi w stosunku do wychowanków sprawnych fizycznie,*przyuczenie do opieki nad uczniami podczas czasu wolnego,*przyuczenie do zajęć prowadzonych przez nauczyciela i pomoc w ich organizowaniu,*pomoc nauczycielowi w dbaniu o bezpieczeństwo uczniów
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Sokółka (podlaskie)

sprzedaż biżuterii
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

REFERENT W DZIALE PRZEWOZÓW - 997,4 PLN

praca biurowa, przejazdy autobusami spółki w roli opiekuna dzieci i młodzieży
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

SPECJALISTA/SPRZEDAWCA W DZIALE WĘDLINY/SERY/WARZYWA/OWOCE/RYBY - do 2 000 PLN

Obsługa klienta, wykładanie towaru do lady, kontrola nad terminowością towarów, przestrzeganie przepisów BHP i higieny pracy, wykładanie cen
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Gdańsk (pomorskie)

SZWACZ - od 2 000 PLN

Wykonywanie operacji montażowych na taśmie produkcyjno-montażowej.
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Zbąszyń (wielkopolskie)

PRACOWNIK HOTELOWO-GASTRONOMICZNY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac związanych z przygotowywaniem jednostki mieszkalnej do przyjęcia gości, wykonywanie prac pomocniczych w części gastronomicznej obiektu, prace pomocznicze związane z obsługą gości, wykonywanie prac porządkowych, wykonywanie prac pomocniczych związanych z utrzymaniem w nalezytym stanie terenów zieleni i urządzeń rekreacyjnych znajdujących się w otoczeniu obiektu.Praca w Szczyrku w systemi równoważnym, w godz. 8-18.00.Oferta skierowana dla osób bezrobotnych do 29 roku życia, z ustalonym II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Szczyrk (śląskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 1 000 PLN

sprzątanie pomieszczeń w zakładzie
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Kraków (małopolskie)

KELNER - 997,4 PLN

kompleksowa obsługa konsumenta w żywieniu zbiorowym i indywidualnym
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Jantar (pomorskie)

POMOCNICZY PRACOWNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Babimost (lubuskie)

obsługa klienta i kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Rutki-Kossaki (podlaskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

- budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami;- przygotowywanie ofert handlowych;- pozyskiwanie nowych klientów
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Piotrowice (małopolskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

strzyżenie zgodnie z kwalifikacją zawodu
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Świdnik (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zapoznanie się z zasadami i porceduramizapoznanie się z ofertami produktów finansowychzapoznanie się z programami bankowymipozyskiwanie klientówuczestnictwo we wszystkich wymaganych szkoleniachzapoznanie się z dokumentacją kredytową
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

BARMAN - od 500 PLN

realizacja zamówień i życzeń gości dbanie o dobry wizerunek restauracji
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Zakopane (małopolskie)

zadania:przygotowanie sali konsumpcyjnej oraz bankietowejdo przyjmowania gościobsługa gościobsłuha kasy fiskalnejoraz terminala pŁatniczegowypisywanie faktur VATobsługa kompuetraw zakresie komunikacji z klientemorganizacja pracy klenera rozliczanie magazynuOferta stażu realizowana w ramach FPSkierowana dla osób bezrobotnych
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Ruda Śląska (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

przyjmowanie dostaw , obsługa klienta, orgaznizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Ruda Śląska (śląskie)

PRACOWNIK DO SPRAW OSOBOWYCH - od 2 000 PLN

prowadzenie dokumentacji kadrowej, sporządzanie list płac, sporządzanie deklaracji ZUS
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Łukowisko (lubelskie)

obsługa kasy fiskalnej, zamawianie towaru, przyjęcie towaru od dostawców, ekspozycja towaru, wyliczanie marż handlowych oraz ceny detalicznej sporzadzanie dokumentacji sklepowej obsluga klientów
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Mława (mazowieckie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

Technik administracji- oferta stażu realizowana z ( algorytm)wymagania: wykształcenie wyższe ekonomiczne, prawnicze lub średnie ekonomiczne, ogólne, obsługa komputera.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Nowy Sącz (małopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA - od 1 850 PLN

prace leśne
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Nowa Sól (lubuskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

wprowadzanie danych do komputera, pisanie pism urzedowych, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Augustów (podlaskie)