Praca DZIEWIARZ Opiesin kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Opiesin, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Program stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DZIEWIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Opiesin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zduńskowolski

Zawód: dziewiarz

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 15.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: PO WER

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Getta Żydowskiego 4, 98-220 Zduńska Wola, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: zduńskowolski

Gmina pracodawcy: Zduńska Wola

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zduńska Wola

Ulica pracodawcy: Getta Żydowskiego

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy: produkcja skarpet

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dziewiarz

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - od 2 000 PLN

przyjmowanie towaru, realizacja recept
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Poniatowa (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 925 PLN

Obsługa klienta, prowadzenie rejestrów spraw.
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Głogów (dolnośląskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - 997,4 PLN

zapoznanie się ze specyfiką miejsca pracy, pomoc w wykonywaniu dokumentacji projektowych, pomoc w interwentaryzacji, obiektów budowlanych, składanie dokumentacji, obsługa urządzeń biurowych, nauka obsługi programu AUTOCAD, dbanie o porządek na stanowisku pracy, wykonywanie innych zadań zleconych przez przełozonego zgodnych ze stanowiskiem pracy.
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Brudzew (wielkopolskie)

SZWACZKA - od 2 200 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Radom (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 2 200 PLN

- magazynier
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Dobieszyn (podkarpackie)

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI METALI - 2 000 - 3 000 PLN

naprawa,remonty maszyn do obróbki metalu
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Skawina (małopolskie)

FRYZJER/KA - 997,4 PLN

Prace fryzjerskie.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Racibórz (śląskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

Wszelkie prace na sprzęcie budowlanym
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Darłowo (zachodniopomorskie)

MECHANIK/OPERATOR MASZYN INTROLIGATORSKICH - 2 050 - 3 400 PLN

Serwis i obsługa maszyn introligatorskich.
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Gdańsk (pomorskie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

wyk. zawodowe, min. 2 lata doświadczenia, komunikatywna znajomość j. angielskiego , umiej. czytania rysunku technicznego, wykonywanie podstawowych prac produkcyjnych, wykonywanie prac przygotowawczych, obsługa maszyn;
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ZMYWAJĄCA - od 1 800 PLN

Zmywająca w restauracji, praca w godz. 12.00-24.00, 2 dni pracy 2 dni wolne
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Kraków (małopolskie)

POKOJOWA - od 1 936,76 PLN

prace porządkowe, sprzątanie obiektów noclegowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Jarosławiec (zachodniopomorskie)

POMOCNIK OPERATORA CNC - do 1 850 PLN

Obróbka ręczna metali, utrzymanie porządku, obsługa maszyn.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY (Z) - do 2 000 PLN

Pracownik działu sprzedaży
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Wojnicz (małopolskie)

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA (Z) - do 1 850 PLN

higienistka stomatologiczna
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Tarnów (małopolskie)

BARMAN - KELNER - od 2 000 PLN

przygotowywanie napoi, posiłków, drinków oraz wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Frombork (warmińsko-mazurskie)

OGRODNIK - SPECJALISTA DO SPRAW ROŚLIN EGZOTYCZNYCH - od 1 850 PLN

pielęgnacja roślin tradycyjnych na terenie Palmiarni Zielonogórskiej oraz innych obiektów na terenie miasta i województwa lubuskiego; rozmnażanie roślin ozdobnych metodą szczepienia i okulizacji
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Zielona Góra (lubuskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 2 000 PLN

praca biurowa,obsluga klientów,przygotowywanie ofert handlowych,dobra znajomość komputera,dodatkowym atutem będzie znajomość rynku oraz asortymentu maszyn rolniczych
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Komorówko (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac porządkowych przy obiektach komunalnych, wykonywanie drobnych prac remontowo - budowlanych i malarskich
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Kuczbork-Osada (mazowieckie)

POZOSTALI ROLNICY UPRAW POLOWYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Lotyń (wielkopolskie)

SPRZĄTACZ/ SPRZĄTACZKA - od 12 PLN

ciężka praca fizyczna, sprzątanie sanitariatów, magazynu, terenu zewnętrznego, pokoi socjalnych, biurowych
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRALNI - od 13 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Warszawa (mazowieckie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

-pomoc w opiece nad dziećmi 5 i 6 letnimi,-pomoc w prowadzeniu zajęć opiekuńczo-wychowawczej,-pomoc w zapewnieniu opieki dzieciom dojeżdzającym autobusem szkolnym,-prowadzenie zajęć z dziećmi pod okiem nauczyciela oddziału przedszkolnego.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Bodzanów (małopolskie)

TYNKARZ K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Warszawa (mazowieckie)

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Rogóźno (kujawsko-pomorskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - do 1 850 PLN

Dowóz towarów do sklepu.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Tczew (pomorskie)

GLAZURNIK - od 2 400 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK MONTOWNI K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Warszawa (mazowieckie)

drobne prace remontowo - budowlane
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Węgierska Górka (śląskie)

TELEMARKETER - 1 500 - 2 500 PLN

telefoniczne pozyskiwanie darczyńców
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Poznań (wielkopolskie)