Praca AGENT UBEZPIECZENIOWY Albigowa UBEZPIECZENIA , EMERYTURY , INWESTYCJE TADEUSZ ROGOWSKI W ALBIGOWEJ

Stanowisko: AGENT UBEZPIECZENIOWY

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: Pośredniczenie w zawieraniu umów ubezpieczenia majątkowego.

Data publikacji: 2015-12-02

Lokalizacja: Albigowa (podkarpackie)

Pracodawca: UBEZPIECZENIA , EMERYTURY , INWESTYCJE TADEUSZ ROGOWSKI W ALBIGOWEJ

Miejsce pracy:
37-122 Albigowa 254, powiat: łańcucki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Pośredniczenie w zawieraniu umów ubezpieczenia majątkowego.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą.

Nazwa stanowiska: AGENT UBEZPIECZENIOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Albigowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łańcucki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łańcut

Zawód: agent ubezpieczeniowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: AGENT UBEZPIECZENIOWY

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie minimum średnie, mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Mile widziana licencja agenta ubezpieczeniowego. Wysoka motywacja do pracy, istnieje możliwość przyuczenia.

Nazwa pracodawcy:
UBEZPIECZENIA , EMERYTURY , INWESTYCJE TADEUSZ ROGOWSKI W ALBIGOWEJ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: łańcucki

Gmina pracodawcy: Łańcut

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Albigowa

Numer budynku pracodawcy: 254

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie

Zawód wykonywany przez pracownika: agent ubezpieczeniowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015