Praca DZIEWIARZ- MECHANIK Zduńska Wola FERAX Spółka z O.O.

Stanowisko: DZIEWIARZ- MECHANIK

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: utrzymywanie maszyn dziewiarskich w ruchu, obsługa maszyn i naprawy bieżące

Data publikacji: 2016-05-17

Lokalizacja: Zduńska Wola (łódzkie)

Pracodawca: FERAX Spółka z O.O.

Szadkowska 4/6, 98-220 Zduńska Wola, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
utrzymywanie maszyn dziewiarskich w ruchu, obsługa maszyn i naprawy bieżące

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: DZIEWIARZ- MECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zduńska Wola

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zduńskowolski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zduńska Wola

Zawód: dziewiarz

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Dziewiarz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
- mile widziane doświadczenie zawodowe - utrzymywanie zespołu maszyn dziewiarskich w ruchu- dobra organizacja pracy- czterobrygadowy system pracy - e-mail: aleksandrad (at) ferax.com.pl

Nazwa pracodawcy: FERAX Spółka z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: zduńskowolski

Gmina pracodawcy: Zduńska Wola

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zduńska Wola

Ulica pracodawcy: Szadkowska

Numer budynku pracodawcy: 4/6

Profil działalności pracodawcy: produkcja wyrobów pończoszniczych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Zawód wykonywany przez pracownika: dziewiarz