Praca DZIENNIKARZ Złotów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Złotów, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Brak danych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DZIENNIKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Złotów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: złotowski

Zawód: dziennikarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Kolejowa 11, 77-400 Złotów, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Brak danych.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: złotowski

Gmina pracodawcy: Złotów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Złotów

Ulica pracodawcy: Kolejowa

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dziennikarz

Podobne oferty pracy

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 925 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Złotoryja (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO DO 3.5 TONY. - od 1 850 PLN

Przewóz towarów samochodem dostawczym do 3.5 tony na terenie kraju i Europy. Pomoc przy załadunku i rozładunku towarów. Obsługs dokumentacji przewozowej ( wym. język angielski).
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Rycerka Dolna (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

- konsultant ds. obsługi klienta- doradca klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

-przygotowanie art. spożywczych do obróbki, wydawanie posiłków, sprzątanie stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Czyżów (małopolskie)

HANDLOWIEC-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż detaliczna,obsługa komputera w zakresie wprowadzania towaru, sprzedaży,drukowanie faktur, obsługa drukarki fiskalnej aktualnanie panelu informatycznego, skanowanie kodów towaru,wykładanie towaru , zamawianie towaru, załatwianie reklamacji , wymiana asortymentu
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

PAKOWACZ - od 1 850 PLN

- pakowanie towarów- obsługa maszyny pakującej- obsługa maszyny spinającej
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Leśniczówka Wąwelno (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA- MECHANIK - od 1 750 PLN

rozwożenie towaru, rozkładanie towaru na magazynie
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Świdwin (zachodniopomorskie)

MANIKIURZYSTKA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - WTAPIANIE DYWANIKÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

wtapianie dywaników samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Kietrz (opolskie)

ORGANIZATOR OBSŁUGI SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ (REGION) - 997,4 PLN

Nauka/pomoc: organizacja systemu sprzedaży z wykorzystaniem sieci internetowych, aktualizacja strony www, opracowywanie ofert.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Gdynia (pomorskie)

BUFETOWY- KELNER - 997,4 PLN

obsługa
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Suwałki (podlaskie)

HANDLOWIEC - od 2 200 PLN

obsługa kontrahentów i klientów, monitorowanie rynku, nadzór nad magazynem, sporządzanie raportów
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Warszawa (mazowieckie)

MALARZ-TAPECIARZ - od 1 850 PLN

Tapetowanie, malowanie, wykonywanie gładzi.
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Jamy (opolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Brdów (wielkopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - od 2 000 PLN

KOPANIE ŁAW FUNDAMENTOWYCH, SZALOWANIE, POMOC PRZY MUROWANIU, DOCIEPLANIU BUDYNKÓW, DBANIE O PORZĄDEK NA TERNIE BUDOWY
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Złotów (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Piotrków Kujawski (kujawsko-pomorskie)

ZASTĘPCA DYREKTORA SZKOŁY - od 2 500 PLN

BIEŻĄCY NADZÓR KIEROWNICZY NAD PRACĄ NAUCZYCIELI, PEŁNIENIE OBOWIĄZKÓW DYREKTORA PODCZAS JEGO NIEOBECNOŚCI W SZKOLE, WSPÓŁDZIAŁANIE NA BIEŻCO Z ORGANEM PROWADZĄCYM SZKOŁĘ, SPRAWOWANIE NADZORU NAD ORGANIZACJĄ I PRZEBIEGIEM PROCESU DYDAKTYCZNEGO;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE MAGISTERSKIE PSYCHOLOGIA, PEDAGOGIKA, SOCJOLOGIA, UMIEJĘTNOŚĆ ZARZĄDZANIA ZESPOŁEM
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KONSERWATOR CZĘŚCI / SPRZĘTU - 997,4 PLN

Konserwator części / sprzętu - oferta stażu dlazarejestrowanych osób bezrobotnych w wieku 30 lat i więcej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego (RPO)
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Nowy Sącz (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedaż towaru, obsługa kasy fiskalnej, układanie towaru
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Polanów (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHARZA K/M - od 2 100 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-05-05 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSLUGUJĄCY MASZYNĘ DO PRODUKCJI GRANULATU-PELLETU/KIEROWCA-DOSTAWCA - od 1 850 PLN

obsługa maszyny do produkcji granulatu-pelletu, pakowanie, układanie,obsługa wózka, załadunek, dostarczanie pelletu do umówionych miejsc.
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Wieszki (kujawsko-pomorskie)

BARMAN - 997,4 PLN

w/g zakresu
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Skustele (podlaskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

prowadzenie magazynu przyjęcia towarów, surowców; wydawanie
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Tarnów (małopolskie)

POMOCNIK INTROLIGATORA - od 2 000 PLN

proste prace w introligatorni, klejenie pudełek, pakowanie, składanie
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Kraków (małopolskie)

SPECJALISTA DS. REKLAMACJI - do 1 850 PLN

rozpatrywanie reklamacji
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Katowice (śląskie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

Ręczno-maszynowa obróbka metali, budowa prostych konstrukcji, konserwacja i naprawa prostych mechanizmów i wyrobów metalowych, prace wykonywane za pomocą narzędzi ręcznych i elektronarzędzi.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

ANALITYK DS. USŁUG PORTFELA PROJEKTÓW - od 7 800 PLN

dostarczanie wsparcia w dziale zarządzania i transormacji przez ułatwianie decyzji wykonawczych - podejmowanie działań wspierających, raportowanie, zapewnianie przejrzystosci w ustalaniu wydajnosci portfolio, kontrola kosztów i korzyści w odniesieniu do planu bazowego, dostarczanie komentarzy odnośnie postaionych celów, wymaganych środków koniecznych do osiągniecia założonych rezultatów, dostarczanie całościowego zapotrzebowania dla portfolio począwszy od regionów/rynków priorytetowych do managementu GTC oraz starszych managerów ds. usług portfela projektów (opis projektu/ programu, korzyści, zakres czasowy, wymagania dotyczące zasobów), reagowanie na prośby managerów w związku ze wspieraniem procesu decyzyjnego, upewnianie się, że wszystkie podejmowane decyzje i działanie są dokumentowane i raportowane zgodnie z ustalonymi terminami, usprawniane procesu dostarczania portfolio oraz zarządzania procesem zapotrzebowania poprzez przewidywanie oraz zarządzanie zapotrzebowaniem (poprzez system order book)
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Kraków (małopolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE - 997,4 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Runowo Pomorskie (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER M/K - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Warszawa (mazowieckie)