Praca DZIENNIKARZ Suwałki kontakt przez PUP

Stanowisko: DZIENNIKARZ

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Dziennikarz

Data publikacji: 2016-04-13

Lokalizacja: Suwałki (podlaskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Suwałki, powiat: m. Suwałki, woj: podlaskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DZIENNIKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Suwałki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Suwałki

Zawód: dziennikarz

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

Kościuszki 71a, 16-400 Suwałki, powiat: m. Suwałki, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: m. Suwałki

Gmina pracodawcy: Suwałki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Suwałki

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 71a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dziennikarz

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, fakturowanie
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Nowy Targ (małopolskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

prace elewacyjne
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Orzesze (śląskie)

INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ - 997,4 PLN

pomoc w zajęciach warsztatowych. tj. w realizacji programów terapii zajęciowej z przydzieloną grupą uczestników oraz w realizacji indywidyualnych programów rehabilitacji
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Solec Kujawski (kujawsko-pomorskie)

MALARZ BUDOWLANY - 997,4 PLN

zgodnie z dołaczonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Żywiec (śląskie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - od 9 PLN

Praca związana z wykonywanym zawodem
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Gralewo-Stacja (warmińsko-mazurskie)

REFERENT - 997,4 PLN

według stanowiska i programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Białystok (podlaskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

Tynkarz
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Grodków (opolskie)

KOSMETYCZKA LUB POKREWNE - od 1 850 PLN

Manicure, pedicure-mile widziane, gdy brak znajomości - szkolenie
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Kraków (małopolskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH/DOSTAWCZYCH - do 2 000 PLN

OBSŁUGA I NAPRAWA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH, OBSŁUGA I NAPRAWA OPON WSZYSTKICH TYPÓW
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Większyce (opolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI CATERINGU - od 1 750 PLN

Przygotowywanie posiłków, rozwożenie przygotowanych potraw do klienta (catering).
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Stalowa Wola (podkarpackie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELONYCH - 997,4 PLN

prace przy zakładaniu i konserwacji terenów zielonych, wykonywanie zabiegów dot. ochrony roślin
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Reda (pomorskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - od 1 750 PLN

Kompleksowa obsługa graficzna firmy, projektowanie nowych wzorów graficznych, przygotowywanie prezentacji projektów, tworzenie kompozycji do zdjęć, tła, aranżacji, wykonywanie i obróbka zdjęć, wsparcie graficzne stron social media i strony internetowej.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Siedlce (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

-przejście instruktażu BHP-zapoznanie z regulaminem pracy - obsługa spotkań służbowych- przyjmowaniem i rozdzielaniem korespondencji- odbieranie telefonów- sporządzanie pism- obsługa biura
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Zduny (pomorskie)

BETONIARZ - MONTER OGRODZEŃ - od 2 000 PLN

Produkcja elementów betonowych, montaż ogrodzeń
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Tymień (zachodniopomorskie)

KSIĘGOWA- REFDO30 - od 2 050 PLN

Księgowanie księgi podatkowej, księgi handlowej, dekretacja dokumentów, numeracja w księdze dok.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Żagań (lubuskie)

KOSMETYCZKA - od 925 PLN

Wykonywanie usług kosmetycznych
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Kraków (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SZKOLEŃ - od 1 850 PLN

prowadzenie szkoleń zawodowych, prowadzenie i poszukiwnaie firm i osób na szkolenie, oprawcowanie wniosków aplikacyjnych o środki unijne
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Trzebinia (małopolskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta, obsługa kasy fiskalnej, rozładunek dostaw, dbanie o estetyczny wygląd sklepu i ekspozycji produktów
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Kraków (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 3 000 PLN

Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami, pozyskiwanie kontrahentów na terenie kraju i za granicą. Analizowanie działania konkurencji oraz wdrażanie przyjętej strategii marketingowej. Realizacja planów sprzedażowych.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Kraków (małopolskie)

MANIKIURZYSTKA - od 1 850 PLN

Wykonywanie zabiegów manicure
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Kraków (małopolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

wyposażanie dzieci w podstawową wiedzę zgodnie z programem.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Łącko (małopolskie)

KIEROWCA C - od 1 750 PLN

obsługa i prowadzenie śmieciarki
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Wielki Komorsk (kujawsko-pomorskie)

MONTER / KONSERWATOR INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH - do 1 900 PLN

Pracownik odpowiadać będzie za wykonywanie instalacji wentylacji i kliematyzacji na budowach u klientów pracodawcy.Na podstawie otrzymanej dokumentacji pracownik będzie musiał przygotować zestawienie potrzebnych elementów i urządzeń niezbednych do realizacji projektu. Następnie będzie wykonywał instalację zgodnie z dokumentacja projektową oraz możliwościami na budowie. W przypadku kolizjii lub innych zmian w stosunku do projektu wykonawczego pracownik bedzie musiał przygotować dokumentację podywkonawcza w programie Auto-cad lub pododbnym. Ponieważ do0kumentacja przygotowana jest w różnych językach, pracownik mus8i posługiwać się wskazanymi w wymaganiach językami w stopniu wystarczającym do pracy z projektem i późniejszej jego edycji. Miejsce pracy: ul. Mielecka Wrocław Kontakt kandydatów telefoniczny. Oferta znajduje się w sali: D
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Wrocław (dolnośląskie)

STAŻ - PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

pon- pt 8-16 sob 10-14
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Opole (opolskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - do 1 850 PLN

spzredaż w stacji paliw
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Łosice (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

konserwacja i remont dróg gminnych w miejscowościach: Karlewo, Słupia, Stara Wola, Dziki Bór, Gugoły, Białasy, Szczechowo, Podlesie, Gójsk, Łazy, Agnieszkowo, Maluszyn, Modrzewie, Całownia, Mościska. Porządkowanie i utrzymanie terenów publicznych w Szczutowie, Gójsku i Bliźnie.Usuwanie zakrzaczenia, naprawa przepustów, wykaszanie trawy i chwastów na poboczach, zbieranie śmieci, pielęgnacja trawników, pomoc przy usuwaniu awarii wodociągowych i kanalizacyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Szczutowo (mazowieckie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 100 PLN

kierowanie autobusem, sprzedaż biletów jednorazowych, przewóz pasażerów na wyznaczonych trasach, sprawdzanie stanu technicznego autobusu i przygotowanie do jazdy
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Głogów (dolnośląskie)

KOSMETOLOG - 997,4 PLN

Zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Żywiec (śląskie)