Praca DYSPOZYTOR Świnoujście TERMINAL PROMOWY Sp. z o.o.

Dworcowa 1, 72-602 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
koordynacja ruchu pasażerów, pojazdów kołowych, taboru kolejowego oraz ładunków w terminalu; koordynacja wejść i wyjść promów, prowadzenie odpowiedniej dokumentacji związanej z przewozem, wystawianie faktur

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 450 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DYSPOZYTOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świnoujście

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Świnoujście

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świnoujście

Zawód: dyspozytor transportu samochodowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 450 PLN

Data zakończenia pracy: 14.03.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: operator radiotelefonista VHF

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: znajomość obsługi radiotelefonu

Nazwa pracodawcy: TERMINAL PROMOWY Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: m. Świnoujście

Gmina pracodawcy: Świnoujście

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świnoujście

Ulica pracodawcy: Dworcowa

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Zawód wykonywany przez pracownika: dyspozytor transportu samochodowego