Praca DYREKTOR PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKA Zamość Stowarzyszenie ''Jesteśmy z tobą - bądź z nami"

Miejsce pracy:
Majdan 82, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Organizacja i zarządzanie placówką, nadzór nad pracą personelu. Prowadzenie dokumentacji placówki zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Prowadzenie nadzoru pedagogicznego. Tworzenie oferty dydaktycznej. Odpowiedzialność za rozwój i promowanie placówki.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 500 - 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DYREKTOR PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zamość

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zamość

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zamość

Zawód: dyrektor placówki opiekuńczo-wychowawczej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 500 - 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: stopień nauczyciela dyplomowanego

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: umiejętnośc zarządzania zespołem

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: komunikatywność

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku dyrektora/v-ce dyrektora, znajomość metodyki nowoczesnych i kreatywnych programów edukacyjnych realizowanych w wieku przedszkolnym.

Nazwa pracodawcy:
Stowarzyszenie ''Jesteśmy z tobą - bądź z nami"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Zamość

Gmina pracodawcy: Zamość

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zamość

Ulica pracodawcy: Majdan

Numer budynku pracodawcy: 82

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Zawód wykonywany przez pracownika: dyrektor placówki opiekuńczo-wychowawczej

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.05.2016