Praca DEKORATOR WNĘTRZ Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Projektowanie i aranżacja wnętrz w oparciu o nowoczwsne trendy. Opracowywanie kolorystyki wnętrza, dobór mebli i estetycznych dodatków. Spotkania z klientami z Rosji i Ukrainy w celu zapoznania się z ich potrzebami i oczekiwaniami. Pozyskiwanie potrzebnych materiałów i elementów wystroju. Tworzenie szkiców oraz maketów wystroju wnętrz dla klientów z krajów wschodnich, głównie z Ukrainy i Rosji. Organizowanie i nadzorowanie prac remontowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Praca min. 80 godz. miesięcznie

Nazwa stanowiska: DEKORATOR WNĘTRZ

Data zakończenia pracy: 12.01.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe dowolne, min. 5 lat doświadczenia zawodowego, bardzo dobra znajomość programów graficznych: pakiet Adobe, w szczególności Photoshop, dobra znajomość programów 3D Crafter, Strata Design 3D, biegła znajomość języka rosyjskiego, ukraińskiego oraz angielskiego.

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie