Praca DYREKTOR DO SPRAW WDROŻEŃ I ROZWOJU TECHNOLOGII Suchedniów kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Suchedniów, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
-wdrażanie nowych produktów, ustalanie procesu produkcyjnego, współpraca z kontrahentami z Ukrainy, Rosji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DYREKTOR DO SPRAW WDROŻEŃ I ROZWOJU TECHNOLOGII

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Suchedniów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: skarżyski

Zawód: dyrektor do spraw wdrożeń i rozwoju technologii

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 100 PLN

Data zakończenia pracy: 30.04.2019

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Dyrektor do spraw wdrożeń i rozwoju technologii (wymagany staż - lata: 5)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
rosyjski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
ukraiński, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

1-go Maja 105, 26-110 Skarżysko-Kamienna, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: skarżyski

Gmina pracodawcy: Skarżysko-Kamienna

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Skarżysko-Kamienna

Ulica pracodawcy: 1-go Maja

Numer budynku pracodawcy: 105

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

pozostaleDane_wykorzystanieOferty: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dyrektor do spraw wdrożeń i rozwoju technologii