Praca DRWAL / PILARZ DRZEW Lubin Zakład Usług Leśnych Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
59-300 Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: wycinka drzew, obsługa pilarki spalinowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DRWAL / PILARZ DRZEW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lubin

Zawód: drwal / pilarz drzew

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: drwal - operator pilarki

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: konieczne doświadczenie min. 1 rok

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Zakład Usług Leśnych Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Adres pracodawcy:
55-300 Środa Śląska, powiat: średzki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: ---

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: średzki

Gmina pracodawcy: Środa Śląska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Środa Śląska

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Zawód wykonywany przez pracownika: drwal / pilarz drzew