Praca DRWAL / PILARZ DRZEW Krośniewice kontakt przez PUP

Stanowisko: DRWAL / PILARZ DRZEW

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: prace fizyczne przy zagospodarowywanych terenach zielonych

Data publikacji: 2016-09-14

Lokalizacja: Krośniewice (łódzkie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Krośniewice, powiat: kutnowski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
prace fizyczne przy zagospodarowywanych terenach zielonych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DRWAL / PILARZ DRZEW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krośniewice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kutnowski

Zawód: drwal / pilarz drzew

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Wyszyńskiego 11, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: kutnowski

Gmina pracodawcy: Kutno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kutno

Ulica pracodawcy: Wyszyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: drwal / pilarz drzew