Praca DRUKARZ SITODRUKOWY Zielona Góra kontakt przez PUP

Stanowisko: DRUKARZ SITODRUKOWY

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: wg zawodu

Data publikacji: 2016-03-11

Lokalizacja: Zielona Góra (lubuskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DRUKARZ SITODRUKOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Zawód: drukarz sitodrukowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sienkiewicza 9, 65-443 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: drukarz sitodrukowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - do 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Ogólne prace budowlane.
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Sitkówka (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż art. spożywczo-monopolowych
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Bytom (śląskie)

KRAWIEC - MODELARZ (217 DOF. 50+) - od 1 850 PLN

Oferta dla osób bezrobotnych powyżej 50r.ż.Odszywanie wzorów odzieży.
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Józefów (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - ROBOTY PUBLICZNE (DZIETRZYCHOWICE) - od 1 000 PLN

prace gospodarcze związane z rozwojem społeczno - gospodarczym gminy
kontakt przez PUP - 2017-06-13 - Jelenin (lubuskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 176 PLN

PRACA NA PRODUKCJI (SŁONE PRZEKĄSKI)
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

ASYSTENT ZARZĄDU - od 1 850 PLN

zarządzanie obiegiem dokumentów, prowadzenie terminarza spotkań, prowadzenie Podstawowej korespondencji w imieniu zarządu, bieżące wsparcie administracyjne, organizacja spotkań służbowych, spotkań wewnetrznych i zewnetrznych, rejestracja poczty przychodzącej i wychodzącej, obsługa klienta, archiwizacja , realizacja zamówień
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Poznań (wielkopolskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Koło (wielkopolskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - 997,4 PLN

Zaopatrzeniowiec
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Brzeg (opolskie)

INŻYNIER PROGRAMISTA - od 6 500 PLN

tworzenie aplikacji softwareowych do rozwiązywania zagadnień inżynierskich, tworzenie i rozbudowa aplikacji bazowych wspomagających proces projektowania, zarządzanie systemem informatycznym nadzorujących obieg dokumentów w procesie projektowania, budowy prototypów testowania produktu, rozbudowa, administrowanie istniejącymi aplikacjami i narzędziami informatycznymiwymagania:wykształcenie wyższe, biegła znajomość C#, SQL, Matlab+Simulink, Excel+Visual Basic, MS Office, tworzenie i wymiana informacji w firmie, 5 lat doświadczenia na tym stanowisku, znajomość języka angielskiego stopniu bardzo dobrym
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ŚLUSARZ-PRASER - od 1 850 PLN

obsługa prasy hydraulicznej, samodzielna praca na stanowisku obróbki ślusarskiej
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Pieszyce (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL PSYCHOLOG - od 1 850 PLN

Działania psychologiczno-pedagogiczne na rzecz uczniów, rodziców i nauczycieli. Realizacja m.in. programu profilaktyki oraz programu wychowawczego.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Krośnice (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 100 PLN

Praca na targowisku lub bazarze wymagająca dużej samodzielności. Ze względu na prowadzenie kontaktów handlowych wymagane jest znajomość języka ukraińskiego
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Pułtusk (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Staż w firmie AGROCENTRUM. Program stażu do zapoznania w pokoju nr 37.
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

Wprowadzanie zamówień oraz zleceń do systemu komputerowego, wprowadzanie planu produkcyjnego do systemu komputerowego, tworzenie analizy terminów w programie Excel.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Tułowice (opolskie)

HANDLOWIEC - od 2 500 PLN

wyszukiwanie dostawców i odbiorców w Chinach i w Polsce, nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych, nadzór nad magazynem, sprzedaż hurtowa i detaliczna, monitorowanie rynku
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

sprzedaż towarów w sklepie, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Tczyca (małopolskie)

POMOC PRACOWNIKA DZIAŁU ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH - 997,4 PLN

przygotowywanie stanowiska pracy, zapoznanie ze strukturą i funkcjonowaniem instytucji, wdrożenie w obsługę systemu komputerowego oraz wprowadzanie danych do systemu, zapoznanie z rozmieszczeniem środowisk w terenie, pomoc przy obsłudze klienta, sprawdzanie kompletności dokumentów, doręczanie decyzji administracyjnych, zapoznanie się z właściwym obiegiem dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Goczałkowice-Zdrój (śląskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

WG STANOWISKA
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Mirsk (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Zaniemyśl (wielkopolskie)

SPECJALISTA DS. ZARZĄDZANIA INCYDENTAMI IT - do 5 000 PLN

Zarządzanie cyklem życia wszystkich incydentów i problemów IT Identyfikowanie potencjalnych problemów i ich zapobieganie. Monitorowanie zaleceń dotyczących rozwoju technologicznego. Monitorowanie pomiarów wydajności i skuteczności. Gromadzenie i przetwarzanie informacji technicznych.Jedna zmiana 8:30-17:30, umowa na czas nieokreśłony.
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Wrocław (dolnośląskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

Technik administracji
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Częstochowa (śląskie)

POMOCNIK KRAWIECKO-TARGOWY - od 364 PLN

Szycie firan i lambrekinów z materiałów lekkich; pomoc w realizowaniu zamawianych aranżacji, pomoc przy zbieraniu zamówień, pomoc przy układaniu towaru na bazarach, pomoc przy sprzedaży, sprzątanie stanowiska krawieckiego po uszyciu zleceń
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Częstochowa (śląskie)

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY - od 2 500 PLN

Codzienna obsługa zestawu, kontrola stanu technicznego wpływającego na bezpieczeństwo. Przestrzeganie przepisów drogowych oraz przestrzeganie czasu jazdy i odpoczynku. Przy przyjmowaniu pojazdu kontrola dokumentacji znajdującej się w pojeździe oraz sprawdzanie wyposażenia i oprzyrządowania do załadunku.
kontakt przez PUP - 2017-05-09 - Legnica (dolnośląskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO-497 - od 2 775 PLN

prowadzenie wózka widłowego, tranbsport palet, załadunek, rozładunek towarów.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Żarów (dolnośląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - do 2 000 PLN

obsługa magazynu gotowego produktu, załadunek transportu
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Ostaszewo (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DP SPRAW SPEDYCJI - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Olszewo-Borki (mazowieckie)