Praca DRUKARZ/POMOC DRUKARZA Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: DRUKARZ/POMOC DRUKARZA

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: przygotowywanie form drukarskich, realizacja zadań na powierzonym materiale w sposób zgodny z zamówieniem klienta, dbałość o porządek na stanowisku pracy, kontrola jakości druku, dbanie o terminowe i planowe wykonanie prac

Data publikacji: 2015-12-02

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
przygotowywanie form drukarskich, realizacja zadań na powierzonym materiale w sposób zgodny z zamówieniem klienta, dbałość o porządek na stanowisku pracy, kontrola jakości druku, dbanie o terminowe i planowe wykonanie prac

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: od 1750 zł do uzg. uzależnione od kwalifikacji

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DRUKARZ/POMOC DRUKARZA

Data zakończenia pracy: 01.03.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie w zawodzie tempodrukarza, sitodrukarza, znajomość branży poligraficznej, umiejętność pracy w zespole, umiejętność planowania czasu pracy, zdolności manualne, precyzja oraz umiejętność oceny wzoru kolorystycznego

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015