Praca DRUKARZ MASZYN FLEKSOGRAFICZNYCH Podanin Eugeniusz Nawrocki Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy "KABLONEX"

Stanowisko: DRUKARZ MASZYN FLEKSOGRAFICZNYCH

Wynagrodzenie: 3 200 - 4 500 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa fleksograficznych maszyn drukarskich; kontrola jakości druku; ustawianie parametrów.

Data publikacji: 2015-12-18

Lokalizacja: Podanin (wielkopolskie)

Pracodawca: Eugeniusz Nawrocki Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy "KABLONEX"

Miejsce pracy:
64-800 Podanin 76, powiat: chodzieski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Obsługa fleksograficznych maszyn drukarskich; kontrola jakości druku; ustawianie parametrów.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 200 - 4 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DRUKARZ MASZYN FLEKSOGRAFICZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Podanin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chodzieski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chodzież

Zawód: maszynista maszyn fleksograficznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 200 - 4 500 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane wykształcenie poligraficzne;Wymagane doświadczenie minimum rok.

Nazwa pracodawcy:
Eugeniusz Nawrocki Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy "KABLONEX"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chodzieży

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie z PUP ( pokój 2 lub 13

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: chodzieski

Gmina pracodawcy: Chodzież

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Podanin

Adres strony pracodawcy: www.kablonex.com.pl

Numer budynku pracodawcy: 76

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chodzieży

Zawód wykonywany przez pracownika: maszynista maszyn fleksograficznych

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 18.12.2015