Praca DRUKARZ Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Praca w zawodzie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DRUKARZ

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: umiejętność drukowania

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracy- ścieżka dostępu:http://www.pup.gliwice.pl/bezrobotni_poszukujacy_pracy/staze.htmlWykształcenie: mile widziane wyższe; mile widziane doświadczenie; dodatkowym atutem będzie znajomość języka obcego; Zakres obowiązków: obsługa biura, klienta, centrali telefonicznej oraz urządzeń biurowych; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Gliwice (śląskie)

POMOC KSIĘGOWEJ - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Ślemień (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ORGANIZACJI I ROZWOJU SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

wycena i kalkulacja zleceń, obsługa systemów komputerowych, sporządzanie zamówień
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Kościan (wielkopolskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 850 PLN

Wykonywanie zabiegów Rehabilitacyjnych i masażu, obsługa komputera, prowadzenie dokumentacji medycznej, prace porządkowe na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Olsztyn (śląskie)

ELEKTRYK - od 925 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2016-01-07 - Zielona Góra (lubuskie)

ORGANIZATOR USŁUG POGRZEBOWYCH - od 1 850 PLN

- przygotowywanie dokumentacji- sprzedaż trumien, urn, krzyży- organizacja pogrzebu
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Międzychód (wielkopolskie)

PILARZ - od 1 850 PLN

Ścinka drewna,sortymentacja zryaka drewna.
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Powidz (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Olszyna (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

praca w gastronomii otwartej
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

-kodowanie towarów-sprzedaż na kasie fiskalnej-gospodarka materiałowa-inwentaryzacje-rozliczanie dostaw
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Cibórz (lubuskie)

STAŻ - MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

pon- czw 7.30-15.30 pt 7.30-14
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Opole (opolskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Złotów (wielkopolskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

Kontakt z klientami salonu. Planowanie wykorzystania samochodów do jazd próbnych.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Stalowa Wola (podkarpackie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA-PROGRAM DLA OSÓB DO 25 R.Ż. - od 1 850 PLN

zgodnie z charakterystyką pracy
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Dobrzyca (wielkopolskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

szycie odzieży damskiej i dziecięcej, zszywanie gotowych elementów
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Gorlice (małopolskie)

obróbka wstępna warzyw, owoców i innych surowców (mycie, obieranie, czyszczenie, rozdrabnianie na podstawie zapotrzebowania wskazanego przez pracownika kuchni lub właściciela Karczmy)Wykonywanie innych, koniecznych prac związanych z prawidłowym funkcjonowaniem kuchni . Przeprowadzanie prac porządkowych mających na celu utrzymanie w czystości pomieszczeń kuchni i zapleczqa kuchennego. Pomoc w sporządzaniu potraw i napojów, ozdabianie wydawanych potraw
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Tomaszkowo (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Łęg Przedmiejski (mazowieckie)

PRACOWNIK DZIAŁU KADR (Z) - do 1 850 PLN

obsługa sekretariatu, prowadzenie dokumentacji kadrowej, sporządzanie listy płac, faktur, obsługa programu Płatnik
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Wierzchosławice (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKLAMY - do 1 900 PLN

Pozyskiwanie nowych klientów, obsługa dotychczasowych klientów, sprzedaż produktów i usług, obsługa urządzeń
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Chorzów (śląskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Lubomino (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DS OBSŁUGI STANOWISKA KOMPUTEROWEGO - od 1 850 PLN

Obsługa zestawu komputerowego posiadającego licencjonowane do konstrukcji, modyfikacji oraz tworzenia układów kroju.
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Łódź (łódzkie)

KIEROWNIK DZIAŁU KSIĘGOWEGO - od 5 760 PLN

Zarządzanie zespołem księgowych pracujących dla klienta zagranicznego, przygotowywanie raportów finansowych.
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Kraków (małopolskie)

INŻYNIER DS JAKOSCI OPROGRAMOWANIA - 3 500 - 15 000 PLN

-przeprowadzanie testów, -tworzenie scenariuszy i przypadków testowych,-analiza i usuwanie błędów kodowania
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Zabierzów (małopolskie)

ELEKTROMECHANIK - od 1 860 PLN

elektromechanik
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Malbork (pomorskie)

EKSPEDYTOR SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ / INTERNETOWEJ - 997,4 PLN

wg programu stazu. Staż unijny PO WER
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Pabianice (łódzkie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed