Praca DOZORCA Sulechów PUH TRANS-SPRZĘT S.C. SULECHÓW

ŁOCHOWSKA 2, 66-100 Sulechów, powiat: zielonogórski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
DOZÓR MIENIA FIRMY, DBANIE O PORZĄDEK NA TERENIE FIRMY, PALENIE ZIMĄ W PIECU CO

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DOZORCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sulechów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zielonogórski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sulechów

Zawód: dozorca

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: PUH TRANS-SPRZĘT S.C. SULECHÓW

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: zielonogórski

Gmina pracodawcy: Sulechów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sulechów

Ulica pracodawcy: ŁOCHOWSKA

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Zawód wykonywany przez pracownika: dozorca

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

według stanowiska
MKaM Sp. z o.o. w Zielonej Górze - 2016-03-09 - Piaski (lubuskie)

OPERATOR ZNAKOWARKI LASEROWEJ - SZLIFIERZ - POLERNIK - od 12 PLN

1. szlifowanie, polerowanie, gratowanie 2.obsługa urządzenia szlifiersko-polerskiego 3. laserowe znakowanie wyrobów
LFC Spółka z o.o. - 2016-06-14 - Czerwieńsk (lubuskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Wojnowo (lubuskie)

LISTONOSZ - od 2 050 PLN

doręczanie korespondencji, doręczanie przekazów pieniężnych, sprzedaż produktów Poczty Polskiej
POCZTA POLSKA - SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-08-02 - Czerwieńsk (lubuskie)

DOZORCA - od 1 850 PLN

dozorowanie wyznaczonego obiektu w trakcie budowy, zabezpieczanie przed kradzieżą
SPÓŁDZIELNIA WULKAN W OLSZTYNIE - 2016-06-21 - Rakowiec (pomorskie)

KIEROWNIK MARKETU - do 3 500 PLN

tworzenie zamówień,zarządzanie personelem, prowadzenie marketu wg standardów firmy
Dino Polska S.A - 2016-04-25 - Leśniów Wielki (lubuskie)

MAGAZYNIER-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Zabór (lubuskie)

MŁODSZY ELEKTRYK - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Przybymierz (lubuskie)

TAJEMNICZY KLIENT - od 1 850 PLN

- spostrzegawczość,- dostępność
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Trzebiechów (lubuskie)

DOZORCA - 500 - 800 PLN

Utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz nieruchomości, zamiatanie i mycie klatek, odkurzanie parapetów i balustrad, zamiatanie przed wejściem do budynku, usuwanie luźnych nieczystości, koszenie trawy, odśnieżanie
THORG SP. ZO.O. - 2016-09-19 - Swarzędz (wielkopolskie)

Pilnowanie terenu budowy. Pomoc przy pracach budowlanych.
DRAB - POL Firma Usługowo Handlowa Paweł Drabik - 2016-02-12 - Rudnik nad Sanem (podkarpackie)

RWACZ PIECZAREK - WAGOWY - od 1 250 PLN

wymagane doświadczenie przy zbiorze pieczarek oraz sprawności kończyn górnych, umiejetność sortowania grzybów, obsługa wagi elektronicznej
DZIAŁY SPECJALNE PRODUKCJI ROLNEJ UPRAWA GRZYBÓW MAŁGORZATA WIŚNIEWSKA - 2016-05-25 - Stary Jaromierz (lubuskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Kargowa (lubuskie)

KIEROWCA - od 2 795 PLN

usługi transportowe dla klienta
BUDMET MATERIAŁY BUDOWLANE RENATA ĆWIERTNIEWSKA - 2015-12-07 - Sulechów (lubuskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 2 400 PLN

praca przy wełnie mineralnej
FARO AUTOCENTRUM SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2015-12-01 - Cigacice (lubuskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

Obsługa produktów bankowych, pozyskiwanie klientów
AGATA KUBAK SUPPORT (ALIOR BANK PLACÓWKA PARTNERSKA) - 2016-11-03 - Sulechów (lubuskie)

MONTER-ELEKTRYK - od 2 774,66 PLN

montaż i serwisowanie instalacji elektrycznej
POLSKA FERMA RYSZARD GRZESIAK - 2016-09-16 - Brzezie k. Sulechowa (lubuskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Nowogród Bobrzański (lubuskie)

SPRZĄTACZKA - do 1 850 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Sulechów (lubuskie)

Pilnowanie mienia, prace porządkowe
PUBLIMAR SPÓŁKA JAWNA LUCJAN STANISZEWSKI I SPÓŁKA - 2016-04-12 - Puławy (lubelskie)

MECHANIK-OPERATOR POJAZDÓW I MASZYN ROLNICZYCH - od 1 850 PLN

mechanik i operator maszyn rolniczych, spawacz i wszelkie prace budowlane, kierowca-traktorzysta-kombajnista, prace polowe na sprzęcie rolniczym, obsługa wszystkich urządzeń rolniczych, dokonywanie napraw w warunkach polowych, wykonywanie zabiegów agrotechnicznych, organizacja produkcji roliniczej
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Czerwieńsk (lubuskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - 997,4 PLN

pakowanie wyrobu gotowego w folię, zgrzewanie go na zgrzewarce katowej, o bsluga tunelu obkurczającego i tasmy przenośnikowej
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Sulechów (lubuskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 3 000 PLN

drobne prace budowlane na terenie zakładu pracy
GRUPA PRODUCENTÓW ROLNYCH "ERGO - ROL" Sp. z o.o. - 2016-07-12 - Podmokle Małe (lubuskie)

DOZORCA - od 8 PLN

dozorowanie na bocznicy w Olecku, prowadzenie rejestru przyjmowanego kruszywa
Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Drogowych " Kruszbet" S.A. - 2016-08-24 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

TOKARZ CNC - od 13,5 PLN

Analiza dokumentacji technicznej i ustalanie parametrów technologicznych obróbki, toczenie powierzchni walcowych
KRISMAR sp. z o.o. sp. k. - 2016-08-10 - Sulechów (lubuskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

przewóz towarów zgodnie z harmonogramem pracodawcy, obsługa nawigacji wysyłanie skanów dokumentów do spedytora
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Droszków (lubuskie)

DOZORCA - 1 950 - 2 150 PLN

Dozór obiektów
Spółdzielnia Socjalna Kooperacja - 2016-05-27 - Sopot (pomorskie)

kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Nowogród Bobrzański (lubuskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed