Praca DOZORCA-SPRZĄTACZKA Bara kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Bara, powiat: gryfiński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
dozór zakładu; sprzątanie pomieszczeń socjalnych; utrzymanie porządku na terenie obiektu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DOZORCA-SPRZĄTACZKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bara

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gryfiński

Zawód: dozorca

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Łużycka 55, 74-100 Gryfino, powiat: gryfiński, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z Urzędu Pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: gryfiński

Gmina pracodawcy: Gryfino

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gryfino

Ulica pracodawcy: Łużycka

Numer budynku pracodawcy: 55

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dozorca

Podobne oferty pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży oraz zawieranie kontraktów handlowych z klientami
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Opatów (świętokrzyskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 200 PLN

organizowanie sieci sprzedaży, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami, w tym wietnamskimi, monitorowanie rynku
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

STOLARZ - do 1 750 PLN

Produkcja drzwi
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Iława (warmińsko-mazurskie)

PROJEKTANT GRAFIKI - od 2 000 PLN

Obsługa maszyn poligraficznych, opracowanie i przygotowanie materiałów do druku
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

1. przygotowywanie korespondencji wysyłkowej2. przygotowywanie decyzji administracyjnych3. przyjmowanie wnioskó o świadczenia rodzinne4. wprowadzanie wniosków do systemu "świadczenia rodzinne" i "rodzina 500+"5. zakładanie teczek świadczeniobiorców6. przygotowywanie zaświadczeń
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Stężyca (pomorskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Zielona Góra (lubuskie)

POŚREDNIK PRACY - STAŻYSTA - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Lębork (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

nauka obsługi klientapakowanie towarunauka ekspozycji towaruprzygotowanie towaru do sprzedażyznakowanie towarunauka przyjmowanie reklamacji
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Leszno (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

sprzedaż ubezpieczeń, obsługa klienta, przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Mława (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

40h
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Świdwin (zachodniopomorskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 750 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2015-11-23 - Tenczynek (małopolskie)

OBSŁUGA TRAKÓW DO PRZEROBU DREWNA - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuPO WER
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO (DOFINANSOWANIE WYNAGRODZENIA DLA OSÓB POWYŻEJ 50 R.Ż.) - od 2 000 PLN

przewóz materiałów samochodem ciężarowym na terenie kraju
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Zagórzany (małopolskie)

STOLARZ BUDOWLANO-MONTAŻOWY - od 2 000 PLN

Łączenie elementów konstrukcji. Zakładanie rynien, układanie dachówki, montaż i regulacja okien. Czytanie projektów montażowych, obsługa elektronarzędzi oraz pneumatyków. Praca wśród obcokrajowców - Ukraińcy.
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Płock (mazowieckie)

KASJER - SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Sprzedaz artykułów spożywczych, alkoholu, rolnych, wykładanie towaru, przyjmowanie towaru, utrzymanie czystości w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 12 PLN

Wykonywanie prac budowlanych z zakresu budownictwa. Obsługa wyrzynarki i szlifierki.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Łódź (łódzkie)

FIZJOTERAPEUTA-STAŻ - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Baciki Średnie (podlaskie)

OGRODNIK - 997,4 PLN

podlewanie roślin, pielenie roślin, sadzenie i pielęgnacja roślin ozdobnych
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Barlewice (pomorskie)

GÓZD08U/16 - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Gózd (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klientów, sporządzanie zamówień w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ - od 2 000 PLN

nadzór nad pracą maszyny
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Radomsko (łódzkie)

KIEROWNIK ZESPOŁU WSPARCIA TECHNICZNEGO - od 17 050 PLN

Prowadzenie zespołu inżynierów wsparcia technicznego w celu wsparcia Chmury oraz produktów typu Collaboration ( Spark, Jabber, Webex). Wykazywanie doskonałych umijętności przywódczych i doświadczenia w prowadzeniu lokalnie i zdalnie zespołu w stosowaniu wszystkich elementów wsparcia technicznego. Rozwijanie doskonałych stosunków roboczycyh.
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Kraków (małopolskie)

Obsługa klientów, sprzedaż towarów handlowych, wypisywanie faktur i wystawianie paragonów
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Maszkowice (małopolskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI FAST FOOD - od 1 300 PLN

PRACE PRZYGOTOWAWCZE I PORZĄDKOWE W LOKALU GASTRONOMICZNYM, PRZYGOTOWYWANIE SKŁADNIKÓW SPOŻYWCZYCH DO POSIŁKÓW, OBSŁUGA URZĄDZEŃ ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W LOKALU, KOMPONOWANIE I WYDAWANIE GOTOWYWCH POSIŁKÓW; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE GASTRONOMICZNE, UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI URZĄDZEŃ GASTRONOMICZNYCH, ZNAJOMOŚĆ UTENSYLII KUCHENNYCH, WAŻNE BADANIA SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNE, MINIMUM 1 ROK DOŚWIADCZENIA NA PODOBNYM STANOWISKU; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY; PRACA W SYSTEMIE 2 ZMIANOWYM, NIE MNIEJ NIŻ 35 GODZIN TYGODNIOWO;
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI URZĄDZEŃ MECHANICZNYCH - do 2 000 PLN

obsługa przenośnika taśmowego do materiałów sypkich
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Nowa Kornica (mazowieckie)

KIEROWCA - KURIER - od 2 400 PLN

j/w
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Warszawa (mazowieckie)

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

Naprawianie pojazdów samochodowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Nieporęt (mazowieckie)

TECHNIK INFORMATYK - 997,4 PLN

Staż na stanowisku technika informatyka;
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Bytom (śląskie)

Wybierz miejscowość