Praca DOZORCA Morąg Przedsiębiorstwo Produkcyjne "SYSTEM" Mariusz Biernat

Rzemieślnicza 13, 14-300 Morąg, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: strużowanie obiektu

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 000 PLN

Nazwa stanowiska: DOZORCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Morąg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostródzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Morąg

Zawód: dozorca

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: praca tylko w weekendy

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Produkcyjne "SYSTEM" Mariusz Biernat

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: ostródzki

Gmina pracodawcy: Morąg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Morąg

Ulica pracodawcy: Rzemieślnicza

Numer budynku pracodawcy: 13

Profil działalności pracodawcy: produkcja profili okiennych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Zawód wykonywany przez pracownika: dozorca

Podobne oferty pracy

FRYZJER - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

DOZORCA - do 900 PLN

Wykształcenie zawodowe; sprzątanie budynków mieszkalnych wraz z otaczającymi je terenami zewnętrznymi; umowa zlecenie; jedna zmiana w godz. 6:00-11:00; oferta także dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności; miejsce pracy: Gliwice, Trynek oraz Zatorze
AGENCJA ART´EV S.C. ANNA ROSOWSKA & MONIKA KULA - 2016-05-04 - Gliwice (śląskie)

DOZORCA - od 2 000 PLN

Sprawowanie opieki nad obiektem i mieniem znajdującym się na jego terenie. Odpowiadanie za identyfikację niebezpieczeństw i reagowanie w przypadku potencjalnych zagrożeń dla obiektu, mienia i osób przebywających na jego terenie.
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY Chojna - 2017-01-25 - Chojna (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

Obsługa klientów. Obsługa dystrybutorów.
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Leszek Plichta - 2016-12-20 - Bramka (warmińsko-mazurskie)

Dozór obiektu - pomieszczenia produkcyjne
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-USŁUGOWE GOMIBUD - 2016-10-14 - Skawina (małopolskie)

DOZORCA - od 1 850 PLN

Dozorowanie obiektu
LESPIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-13 - Ćwierdzin (wielkopolskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

utrymanie czystosci w pokojach, raportowanie, przestrzeganie wewnetrzych procedur zgodnych ze standartami hotelu pięciogwiazdkowego
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Wysoka Wieś (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI OKIEN Z TWORZYW SZTUCZNYCH - od 2 000 PLN

obróbka cięcia, frezowanie, zgrzewanie i wykonywanie okien z tworzyw sztucznych
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI KIEROWCY SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I - od 1 850 PLN

prowadzenie prac oczyszczających miasto.obługa samochodu sprzatającego chodniki na miescie
Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane Sp. z o.o. - 2016-01-20 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

obsługa dokumentacji transportowejtelefoniczna obsługa klienta
FOCUSPED Marzena Bilicka - 2016-05-01 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

TELEMONTER - od 1 850 PLN

praca w branży teletechnicznej, elektrycznej, montaż kanalizacji, instalacja kabli
ROB-TEL Anna Reclaff - 2016-08-01 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, mile widziane osoby z doświadczeniem
CENTRUM HANDLOWE "POLAM" J.KARCZEWSKI, W.GOCLAN - SPÓŁKA JAWNA - 2017-01-18 - Pogwizdów Nowy (podkarpackie)

ANKIETER - od 2 400 PLN

Przeprowadzanie w terenie badań ankietowych wymagających kontaktów z respondentami: odwiedzanie wylosowanych do badań mieszkań, wytypowanych punktów sprzedaży detalicznej i zakładów usługowych. Prace nad ankietami przed ich przekazaniem do sprawdzenia przez koordynatora, symbolizacja ankiet oraz danych w czasie wywiadu.
Urząd Statystyczny w Olsztynie - 2016-12-16 - Morąg (warmińsko-mazurskie)

DOZORCA - do 1 850 PLN

pilnowanie lokalu
SUPER SPORT Paweł RYCHLIK - 2016-02-23 - Przasnysz (mazowieckie)

Dozór mienia i obiektu (budowa DK 65 Szczuczyn-Grajewo)
ZPCH FIRMA USŁUGOWA "BŁYSK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-03-22 - Grajewo (podlaskie)

ŚLUSARZ WYROBÓW Z PLEXI - 2 200 - 2 500 PLN

obróbka maszynowa i reczna detali z plexi, termoformowanie
INTER-PLAST KRZEŚNIAK WALDEMAR - 2017-02-22 - Kajkowo (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - NAUKA ZAWODU - 997,4 PLN

nauka zawodu + egzamin czeladniczy
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

DORADCA KLIENTA W PLACÓWCE BANKOWEJ - 2 000 - 4 000 PLN

bieżąca obsługa operacyjna klientow w placówce bankowej-sprzedaż produktow Banku-kompletowanie dokumentacji klientów-sporządzanie wniosków i umów kredytowych-aktywny udział w funkcjonowaniu placówki
SALEMAX Maciej Makowski - 2016-11-21 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

NAUCZYCIEL MATEMATYKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ - 1 993 - 3 109 PLN

nauczanie matematyki, opieka nad dziećmi, uczestniczenie w radach pedagogicznych, prowadzenie dokumentacji szkolnej
Szkoła Podstawowa Nr 1 im.Armii Krajowej w Ostródzie - 2017-02-16 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Okrągłe (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
Fabryka Mebli Taranko Aleksander Taranko w Morągu - 2016-05-25 - Morąg (warmińsko-mazurskie)

STOLARZ MEBLOWY - 2 350 - 3 200 PLN

obsługa maszyn, montaz mebli
Stolmis Meble Piotr Misiowiec - 2016-06-24 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa klienta w restauracji, barze, salach konferencyjnych
Wrocławskie Przedsiębiorstwo Usług Hotelarskich - 2016-04-21 - Worliny (warmińsko-mazurskie)

LISTONOSZ - od 1 900 PLN

Profesjonalna obsługa klienta w zakresie świadczonych usług, doręczanie przesyłek, przekazów pocztowych, telegramów, prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej
Poczta Polska S.A. - 2016-02-18 - Miłakowo (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

DORADCA KLIENTA - od 3 500 PLN

doradztwo i obsługa klienta, zarządzanie obiegiem dokumentow, rozpatrywanie reklamacji, współpraca z przedsiębiorcami, budowanie pozytywnego wizerunku firmycv na adres e mailowy : patryk_wardzinski (at) aboutyou.pl
FUNDACJA ALPHA INSTITUTE - 2016-08-26 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

Wybierz miejscowość