Praca DOZORCA Manasterz Tommax Spólka z o. o

Miejsce pracy:
37-230 Manasterz, powiat: przeworski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Świadczenie usług polegające na ochronie osób i mienia - obiektów wskazanych przez pracodawcę.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DOZORCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Manasterz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: przeworski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jawornik Polski

Zawód: dozorca

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Oferta dla osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Nazwa pracodawcy: Tommax Spólka z o. o

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Jagiellońska 10, 37-200 Przeworsk, powiat: przeworski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z Urzędu Pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: przeworski

Gmina pracodawcy: Przeworsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Przeworsk

Ulica pracodawcy: Jagiellońska

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Zawód wykonywany przez pracownika: dozorca