Praca DOZORCA Malewo "LESPIN" spółka z o.o.

Miejsce pracy:
63-800 Malewo, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: .

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: +dodatki

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DOZORCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Malewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gostyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gostyń

Zawód: dozorca

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Niekaralność

Nazwa pracodawcy: "LESPIN" spółka z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Okrężna 19b, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV przesłać na adres e-mail: szymon.sztulpa (at) lespin.pl

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Leszno

Gmina pracodawcy: Leszno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Leszno

Adres strony pracodawcy: www.lespin.com.pl

Ulica pracodawcy: Okrężna

Numer budynku pracodawcy: 19b

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Zawód wykonywany przez pracownika: dozorca

Podobne oferty pracy

KADROWA - od 2 000 PLN

Brak danych
ATS Logistics Sp.z o.o. - 2016-06-16 - Borek Wielkopolski (wielkopolskie)

DOZORCA - od 1 500 PLN

Sprzątanie terenów zewnętrznych
WIROKO CZESŁAW OBARZANEK - 2016-08-03 - Gdynia (pomorskie)

INFORMATYK - od 2 200 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Gostyń (wielkopolskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 750 PLN

Ochrona zakładu przemysłowego
Spółka Cywilna "HEST" Henryk Staszewski Stanisław Łapawa - 2015-11-30 - Pudliszki (wielkopolskie)

DOZORCA - od 1 850 PLN

Dbanie o estetykę i stan techniczny obiektu, wykonywanie codziennych prac konserwatorsko - porządkowych.
Gospodarstwo Rolne Przemysław Safiejko - 2016-08-23 - Nowa Wieś Ełcka (warmińsko-mazurskie)

OSOBA LICZĄCA OSOBY NA DWORCU PKS - od 10 PLN

liczenie ilości osób na dworcu PKS
kontakt przez OHP - 2016-03-08 - Gostyń (wielkopolskie)

DOZORCA - 997,4 PLN

Sprzątanie posesji, mycie klatek schodowych,drzwi okien,części przeszklonych,usuwanie śniegu.
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - 3 000 - 4 000 PLN

BETONIARSTWO Henryk Kowalkowski - 2016-07-15 - Siedlec (wielkopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 400 PLN

Pracownik robót ziemnych i monter sieci kanalizacyjnych
"ALTRANS" Alicja Tomczak - 2016-06-30 - Gostyń (wielkopolskie)

KIEROWNIK GOSPODARSTWA HODOWLANEGO - od 4 500 PLN

wykształcenie średnie zawodowe, 2 lata doświadczenia, umiejętność zarządzania zespołem, zarządzanie gospodarstwem rolnym w zakresie hodowli bydła opasowego, umiejetność prowadzenia dokumentacji zootechnicznej, prawo jazdy kat. T oraz BKoordynacja szeroko rozumianych czynności związanych z procesem hodowli,Dbałość o dobrostan zwierząt wg aktualnych norm,Nadzór nad stanem technicznym sprzętu i maszyn,Zarządzanie personelem,Selekcja zwierząt
BM KOBYLIN SP Z O.O. - 2016-11-15 - Wygoda (wielkopolskie)

DOZORCA - od 580 PLN

sprzątanie klatek i terenów zewnętrznych
Bio- Ekos Sp. z o.o. - 2016-03-14 - Chorzów (śląskie)

DOZORCA - od 2 000 PLN

PRACA ZMIANOWA W SYSTEMIE 24H/48H, DOZÓR OSIEDLA ZAMKNIĘTEGO;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE;
SERWIS MOBIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-29 - Szczecin (zachodniopomorskie)

Dozór terenu bazy transportowej.
Jóźwicki Michał STS LOGISTIC - 2016-05-20 - Rzuchów (śląskie)

ŚLUSARZ/SPAWACZ - od 1 850 PLN

Szlifowanie odlewów
F.U.H. Tadeusz Sarbinowski - 2016-01-21 - Gostyń (wielkopolskie)

PRAC. FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Prace magazynowe lub produkcyjne
M.A.H. Agnieszka Tadel - 2016-01-21 - Stara Krobia (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

XX
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Pępowo (wielkopolskie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

BABYraj K. A. Rajewscy sp.c. - 2016-06-09 - Gostyń (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ - od 1 850 PLN

sprzedaż w sklepie mięsnym
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Pogorzela (wielkopolskie)

POMOCNIK ŚLUSARZA - od 3 000 PLN

Prace pomocnicze przy produkcji i montażu konstrukcji stalowych
PUPH Wiesław Urbański - 2016-02-08 - Krobia (wielkopolskie)

KASJER/SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów
Sklep Spożywczo-przemysłowy MILLI - 2016-04-20 - Gola (wielkopolskie)

Sprawowanie opieki na obiektem i mieniem
DELTIMA SP.ZO.O - 2016-10-24 - Warka (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed