Praca DOZÓR NAD OBSŁUGĄ KOTŁOWNI (ŻAGAŃ) Żagań NAVICONTROL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Miejsce pracy: 68-100 Żagań, powiat: żagański, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
Dozór nad obsługą kotłowni centralnego ogrzewania na opał stały na terenie Żagania

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DOZÓR NAD OBSŁUGĄ KOTŁOWNI (ŻAGAŃ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żagań

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żagański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żagań

Zawód:
palacz wodnych rusztowych kotłów centralnego ogrzewania

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 800 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
- doświadczenie - obsługa kotłowni C.O. - uprawnienia- świadectwa kwalifikacji "D", "E"

Nazwa pracodawcy:
NAVICONTROL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Zwycięstwa 14/48, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
skierowanie z urzędu PUP lub CV + świadectwo kwalifikacji przesyłać na adres e-mail biuro (at) navicontrol.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: e-mail, inny - złożenie CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Gliwice

Gmina pracodawcy: Gliwice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gliwice

Adres strony pracodawcy: http://navicontrol.pl/

Ulica pracodawcy: Zwycięstwa

Numer budynku pracodawcy: 14

Profil działalności pracodawcy: sprzątanie, ochrona, prace gospodarcze

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu