Praca DOSTAWCA POTRAW Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: DOSTAWCA POTRAW

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Dostawca potraw, pomoc pizzera w przygotowywaniu posiłków przeznaczonych na dostawy, praca na terenie Krakowa

Data publikacji: 2016-02-22

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Dostawca potraw, pomoc pizzera w przygotowywaniu posiłków przeznaczonych na dostawy, praca na terenie Krakowa

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DOSTAWCA POTRAW

Data zakończenia pracy: 31.12.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie w gastronomii na stanowisku pizzera/kucharza (kuchnia włoska), mile widziany własny samochód

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie