Praca DOSTAWCA POSIŁKÓW Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
dostarczanie zamawianych na telefon dań do firm i osób prywatnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DOSTAWCA POSIŁKÓW

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: komunikatywność, punktualność

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Kargowa (lubuskie)

BETONIARZ-ZBROJARZ - od 2 500 PLN

j/w
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWNIK PRODUKCJI - od 16 000 PLN

Organizacja pracy pracowników, kontrola jakości, kontrola ilościowa, pomoc w zespole, umiejętność pracy w zespole.
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Tychy (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Oleszyce (podkarpackie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY EKSPORTOWEJ - od 3 000 PLN

zdobywanie klientów na rynku azjatyckim
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Grzędy (mazowieckie)

DORADCA ZAWODOWY - POŚREDNIK PRACY - od 1 850 PLN

Świadczenie poradnictwa zawodowego i informacji zawodowej dla młodzieży w wieku 15-25 lat
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Kraków (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

realizacja spotkań umawianychprzez dział CALL CENTER
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Rzeszów (podkarpackie)

PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI - od 1 850 PLN

obsługa procesów logistycznych, praca na magazynie, dowóz towaru do klienta
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Wieluń (łódzkie)

FRYZJER - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- uczestniczenie w szkoleniach z zakresu koloryzacji i strzyżeń,- przygotowanie klientów do zabiegu + rozmowa,- dobieranie i wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych,- przygotowanie mieszanki koloryzacyjnej i pomoc przy nakładaniu,- strzyżenie modnych fryzur na głowce fryzjerskiej i z czasem na klientach.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Łódź (łódzkie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH-STAŻ 50+ - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR URZĄDZEŃ PAKUJĄCYCH - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowo gospodarcze na terenie ośrodka
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Piaski (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

GŁÓWNY PROGRAMISTA - od 12 000 PLN

projektowanie migracji różnych systemów biznesowych dowspólnej bazy, dostarczanie kodu wysokiej jakości (przyczynianie się do niezawodności i efektywności) oraz bycie przykładem dla innych współpracowników,- prowadzenie innych programistów pracujących w zespole doutrzymania stałej jakości i tempa dostaw,- tłumaczenie wymagań nowego biznesu na opartego narozwiązaniach platformy sprzedażowej, - współpraca z właścicielami produktu i zespołem dla zapewnienia by historie użytkowników były dokładne, jasne i dobrze ocenione,- wychwytywanie problemów, zapewnianie rozwiązań usuwającychkorzenie specyficznych problemów.
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Kraków (małopolskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - 997,4 PLN

Oferta stażu.Szkolenie z zakresu produktów PZU Życie.Egzamin PZU Życie S.A.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Piła (łódzkie)

HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

sprzedaż, przygotowanie towaru do sprzedaży, firma prowadzi import zbóż z Ukrainy, kontakty handlowe z Ukrainą
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Pułtusk (mazowieckie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Świdnica (dolnośląskie)

GOSPODARZ BUDYNKU - do 925 PLN

dbanie o porządek posesji wokół bloków, przycinanie trawy i krzewów wiosną zaś zimą odsnieżanie, zamiatanie itp. prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Chorzów (śląskie)

KSIĘGOWY - od 5 500 PLN

Osoba pracująca na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za przeprowadzanie operacji księgowych w systemie finansowym oraz wspieranie innych zespołów w kwestiach związanych z księgowością. Współpracować będzie z zespołem zarządzającym w osiąganiu wspólnych celów. Do podstawowych zadań osoby pracującej na tym stanowisku należeć będzie czasowe finalizowanie powierzonych zadań (o charakterze dziennym, tygodniowym czy miesięcznym), odpowiadanie na pytania kierowane przez klientów, obsługa systemu rachunkowego ERP oraz wywiązywanie się z doraźnych obowiązków administracyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Zabierzów (małopolskie)

WYDAJĄCY - od 1 850 PLN

wydawanie towarów na magazynie
FROG MS DELKO SP. Z O. O. - 2016-06-01 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 850 PLN

Operator wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

KONTROLER JAKOŚCI PRODUKCJI WYROBÓW TEKSTYLNYCH - od 1 800 PLN

Kontrola jakości uszytych ubrań; stały kontakt z producentami-szwalniami z rynku wschodniego - mailowo, telefonicznie - stąd wymagania dot. znajomości języka rosyjskiego. Analiza zgodności uszytych wyrobów tekstylnych do opracowanych wzorów. Umowa na czas określony, praca w sytemie trzyzmianowym (w godz. 5-13, 13-21, 21-5).
kontakt przez PUP - 2015-11-24 - Wrocław (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Krzęcin (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW UBEZPIECZEŃ - od 2 500 PLN

Aktywna sprzedaż oferowanych przez Firmę ubezpieczeń. Doradztwo w wyborze produktów ubezpieczeniowych. Pozyskiwanie nowych klientów oraz poszerzanie zakresu dotychczasowej współpracy z obecnymi klientami. Realizacja wyznaczonych zadań i celów. Zapewnienie poprawności obiegu dokumentów zgodnie z obowiązującymi procedurami. Obsługa klientów zgodnie z wysokimi standardami jakości.
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Bolesławiec (dolnośląskie)

KELNER - BARMAN - od 875 PLN

obsługa baru
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Złotoryja (dolnośląskie)

KSIĘGOWA - do 2 000 PLN

Obsługa firmy pod względem kadrowym, płacowym oraz podatkowym. Przyjmowanie, weryfikowanie i księgowanie dokumentów, prowadzenie rejestrów, sporządzanie deklaracji podatkowych. Miejsce pracy: Wrocław ul. RobotniczaKontakt kandydatow z pracodawcą telefoniczny.Praca na pełny etat lub na pół atatu. Wynagrodzenie do uzgodnienia, uzależnione od kwalifikacji kandydata. Oferta pracy znajduje się w sali: E
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Wrocław (dolnośląskie)

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Gdańsk (pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed