Praca DORĘCZYCIEL- LISTONOSZ Głubczyce Hornet Sebastian Mysłek

Miejsce pracy:
48-100 Głubczyce, powiat: głubczycki, woj: opolskie

Zakres obowiązków: dostarczanie i odbieranie korespondencji

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 800 PLN

Nazwa stanowiska: DORĘCZYCIEL- LISTONOSZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Głubczyce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: głubczycki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Głubczyce

Zawód: listonosz

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 800 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: Hornet Sebastian Mysłek

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Głubczycach

Sienkiewicza 20/12, 41-200 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Sosnowiec

Gmina pracodawcy: Sosnowiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sosnowiec

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 20

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Głubczycach

Zawód wykonywany przez pracownika: listonosz

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.11.2015

Podobne oferty pracy

POMOC PRZEDSZKOLNA - od 1 850 PLN

- pomoc w opiece nad dziećmi
kontakt przez OHP - 2016-09-23 - Głubczyce (opolskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

sprzatanie obiektów biurowych ,domu,lokali
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Niekazanice (opolskie)

DYREKTOR HANDLOWY - 1 850 - 6 000 PLN

3- letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym, umiejętności negocjacyjne, umiejętność strategicznego myślenia, odpowiedzialność, sumienność, skuteczność w działaniu oraz zaangażowanie. Mile widziana znajomość j. obcych (j. angielski, j. niemiecki, lub j. rosyjski)Prawo jazdy kat. "B"
HBU Katolik Sp. z o.o. - 2016-09-02 - Kietrz (opolskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 850 PLN

Ochrona obiektów
SKAREM SPÓŁKA Z O. O. -STALOWA WOLA - 2016-10-13 - Kietrz (opolskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Sprzatanie klatek schodowych
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Głubczyce (opolskie)

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY - od 1 850 PLN

Kontakt z klientem, obsługa giełd transportowych, dyspozycja pojazdów.
TBA Europe Sp. z o. o. - 2016-02-18 - Kietrz (opolskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Preferowane umiejętności:- balejage,- umiejętność dobierania koloru,- strzyżenie damskie, męskie i dziecięce,- fryzury wieczorowe,- koki ślubne,- henna , regulacja brwi,
kontakt przez OHP - 2016-04-14 - Kietrz (opolskie)

SPAWACZ - od 2 000 PLN

obsługa automatu spawalniczego
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Gołuszowice (opolskie)

PRACOWNIK SOCJALNY - od 1 850 PLN

realizacja ustawy o pomocy społecznej i przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie
OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ GŁUBCZYCE - 2016-07-20 - Głubczyce (opolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

Prace biurowe.
HBU Katolik Sp. z o.o. - 2016-09-26 - Kietrz (opolskie)

PRZEDSTAWICIEL W TERENIE - od 10 PLN

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów- budowanie dobrych relacji z klientami
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Kietrz (opolskie)

KIEROWCA KAT. "C"/ PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 500 PLN

Budowa linii energetycznych niskiego i średniego napięcia.Wymagane prawo jazdy kat. C.Zapewniony dojazd przez pracodawcę z Raciborza, Baborowa oraz Dziergowic.Miejsce wykonywania pracy: budowa - obszar Tauron Gliwice (Rejon Racibórz, Rybnik, Jastrzębie).
Elektroinstal S.C. Edmund i Jarosław Szyszkowski - 2016-07-25 - Baborów (opolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 400 PLN

Sprzedaż maszyn rolniczych, przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych, przygotowywanie, negocjowanie i zawieranie umów, pozyskiwanie nowych klientów, działania promocyjne, cv+list motyw. na adres: p.krupa (at) agro.eko.com.pl praca woj. małopolskie i śląskie
Pilch Grzegor Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "AGRO-EKO" - 2016-02-08 - Kietrz (opolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Baborów (opolskie)

kontakt przez OHP - 2016-05-04 - Kietrz (opolskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

pomoc kuchenna w mini bistro
F.H.U. MINI BISTRO Krystyna Rell - 2017-02-10 - Kietrz (opolskie)

OPERATOR WALCA - od 1 850 PLN

obsługa walca drogowego
FHU MARIOX IMPORT-EXPORT M. ŁANKOWSKI- Głubczyce - 2016-07-05 - Głubczyce (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta w sklepie
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Głubczyce (opolskie)

INKASENT - od 2 000 PLN

przekazywanie odczytów gazowych
GASCONTROL POLSKA SP. Z O.O. - 2017-01-05 - Głubczyce (opolskie)

obsługa automatów spawalniczych
"Galmet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" Spółka Komandytowa - 2016-02-01 - Głubczyce (opolskie)

POMOCNIK MECHANIKA - od 1 900 PLN

WYMIANA FILTRÓW,OPON
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Kietrz (opolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kasjer - sprzedawca w sklepie wielobranżowym
kontakt przez OHP - 2016-09-13 - Głubczyce (opolskie)

Prowadzenie spraw mieszkańców- przyjęcia, zwolnieia, przepustki, korespodencja, kontakty z rodziną oraz instytucjami np. KRUS,ZUS,SĄD itp., współpraca z lekarzem., psychologiem, fizjoterapeutą w celu realizacji zamierzeń zespołu opiekuńczo terapeutycznego
Dom Pomocy Społecznej w Klisinie - 2016-07-06 - Dzbańce (opolskie)

sprzedaż w sklepie wielobranżowym

KIEROWCA - od 1 800 PLN

prowadzenie cysterny chemicznej
HBU KATOLIK Sp. z o.o - 2015-12-09 - Kietrz (opolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO KAT.C - od 2 500 PLN

obsługa samochodu
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Głubczyce (opolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

obsługa klientów biznesowych, aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów
"Katolik" Sp. z o.o. - 2016-05-05 - Kietrz (opolskie)