Praca DORADCA ROLNICZY Minikowo kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Minikowo, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu stazu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA ROLNICZY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Minikowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nakielski

Zawód: doradca rolniczy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Szosa Rypińska 26, 87-400 Golub-Dobrzyń, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: golubsko-dobrzyński

Gmina pracodawcy: Golub-Dobrzyń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Golub-Dobrzyń

Ulica pracodawcy: Szosa Rypińska

Numer budynku pracodawcy: 26

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca rolniczy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SORTOWACZ ODZIEŻY - od 1 850 PLN

sortowanie odzieży używanej
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Pass (mazowieckie)

ELEKTRYK - 3 000 - 4 000 PLN

nadzór nad maszynami, urządzeniami i instalacjami elektrycznymi, naprawa, przeglądy, prowadzenie dokumentacji z podejmowanych działań
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Jarosławiec (zachodniopomorskie)

POMOCNIK STOLARZA - do 1 850 PLN

prace pomocnicze przy produkcji palet drewnianych
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Wadowice (małopolskie)

ELEKTRONIK - od 1 850 PLN

wykonywanie zawodu elektronika, elektryka
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Żywiec (śląskie)

OPERATOR MASZYN SKRAWAJĄCYCH, ŚLUSARZ - od 11,7 PLN

Obsługa wiertarek, tokarek i frezarek, prace ślusarskie
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Strojec (opolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Grojec (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY (ROBOTY PUBLICZNE) - od 2 000 PLN

osoby zarejestrowane z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Zabrze (śląskie)

KALETNIK - do 2 000 PLN

Praca przy produkcji nowych pokrowców i toreb oraz naprawa uszkodzeń.Praca w hali szalnii w przeważającej części przy maszynie szwalniczej oraz częściowo przy stole krojczym. Miejsce pracy: Mokronos Dolny ul. ParkowaKontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny. Oferta znajduje się w sali: H/A
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Mokronos Dolny (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - PAKOWACZ - 7,6 - 9,12 PLN

Pakowanie w drukarni, pracja przy produkcji
kontakt przez PUP - 2015-12-24 - Chorzów (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

Prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Prudnik (opolskie)

F-OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI OPAKOWAŃ Z PAPIERU I TEKTURY - od 1 850 PLN

obsługa maszyn tekturniczych
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Chojnów (dolnośląskie)

MECHANIK PRECYZYJNY - 1 000 - 1 500 PLN

Naprawa bieżących usterek aut, montaż i konserwacja oraz przeglady aut firmowych , prowadzenie rejestru napraw minimum 6 miesięczne doświadczenie w zawodzie mechanik
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Lubrza (lubuskie)

SZWACZKA - od 2 100 PLN

Szycie konfekcji damskiej z dzianiny. Umiejętność obsługi maszyn: overlock, stebnówka, dwuigłówka- wymagana umiejętność obsługi dwóch maszyn. Zgłoszenia osobiste do pracodawcy (ze świadectwami pracy).
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

staż w sklepie
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

ŚLUSARZ - od 2 100 PLN

Obróbka elementów metalowych(prasowanie, szlifowanie, wiercenie), umiejętność czytania rysunku technicznego
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Olszowa (wielkopolskie)

MASZYNISTA MASZYN OFFSETOWYCH - PRACOWNIK OBSŁUGI MASZYN DRUKARSKICH - od 2 750 PLN

Obsługa maszyn offsetowych czterokolorowych Komori i Heidelberg, obsługa maszyn introligatorskich: krajarka, falcerka, linia zbierająco-szyjąca.
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Częstochowa (śląskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

-dbanie o czystośc zakładu -przygotowanie produktu do PIZZERI -obróbka warzyw-pieczenie i podanie produktów gotowych do spożycia-sprzątanie po wykonanej pracy
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Czyżowice (śląskie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Głowaczów (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

Pomoc w utrzymaniu czystości na obiektach OSIR, czyszczenie szatni i toalet, dbanie o czystość wszystkich pomieszczeń wraz z korytarzami, sprzątanie biur.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Zamość (lubelskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

wszywanie elementów ubirów: główki i rękawa
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

wyszukiwanie zleceń na giełdzie transportowej, logistyka
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Zgierz (łódzkie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

gotowanie potraw, przygotowywanie menu
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Ruciane-Nida (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - do 1 850 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowanych bądź kwalifikujących się do II profilu pomocy.Wykształcenie wyższe kierunkowe; obsługa komputera; praca projektowe; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Gliwice (śląskie)

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

prace pomocnicze w zakresie obsługi pracowników oraz kooperantów firmy
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Kwidzyn (pomorskie)

Wybierz miejscowość