Praca DORADCA KLIENTA Strzygi kontakt przez PUP

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Doradca klienta

Data publikacji: 2016-05-17

Lokalizacja: Strzygi (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Strzygi, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Strzygi

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brodnicki

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

Nowy Rynek 14, 87-500 Rypin, powiat: rypiński, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: rypiński

Gmina pracodawcy: Rypin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rypin

Ulica pracodawcy: Nowy Rynek

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

Przeszkolenie z przyjęcia towaru, zasady ewidencji i dostaw, układanie towaru, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej i terminala.
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Lublin (lubelskie)

MAGAZYNIER K/M - od 2 300 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-05-24 - Warszawa (mazowieckie)

ZBROJARZ - od 1 850 PLN

prace zbrojeniowe
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

KUCHARZ X 1 - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2017-06-29 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

ADMINISTRACYJNA OBSŁUGA BIURA - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Stawno (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

- zapoznanie się z przepisami BHP wymaganymi na stanowisku pracy i instruktarz stanowiskowy- zapoznanie się z towarem własnym firmy oraz towarem firm obcych znajdujących się na magazynie- nauka sposobu przymowania, magazynowania i wydawania towaru do produkcji
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Szyszków (śląskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - od 1 850 PLN

utrzymanie terenów zielonych na terenie gminy
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Rymanów (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

RECEPCJONISTA- OFERTA PO STAŻU - od 875 PLN

recepcjonistka
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Głogów (dolnośląskie)

OPERATOR SKLEPU INTERNETOWEGO - 997,4 PLN

Zarządzanie i katalogowanie zdjęć na serwerze, tworzenie opisów i grafik do promocji produktów
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Nowy Sącz (małopolskie)

PRACOWNIK DO SEGREGACJI SUROWCÓW WTÓRNYCH - od 1 850 PLN

praca przy linii sortowniczej, segregacja surowców wtórnych
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Gdańsk (pomorskie)

STAŻ - SPECJALISTA DS. SZKOLEŃ I SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

pon - pt 8.00 - 16.00
kontakt przez PUP - 2017-05-04 - Opole (opolskie)

SPRZĄTACZKA - od 13 PLN

Utrzymywanie w należytej czystości wszystkich pomieszczeń biurowych i innych znajdujących się na terenie szpitala. Dokładne i bieżące dezynfekowanie pomieszczeń, zgodnie z obowiązującymi zasadami. Znajomość obowiązujących środków dezynfekcyjnych oraz przeprowadzanie dezynfekcji zgodnie z obowiązującymi przepisami. Roznoszenie posiłków chorym oraz zbieranie i zmywanie naczyń po posiłkach i utrzymanie w czystości kuchenek oddziałowych.
kontakt przez PUP - 2017-05-27 - Bytów (pomorskie)

SPRZEDAWCA-ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU - od 1 850 PLN

zgodny z zakresem zadań
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK - od 1 850 PLN

wymiana opon naprawy bieżące
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Kraśnik (lubelskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie i wydawanie towarów, przygotowywanie dokumentów przewozowych, sprawna organizacja pracy w magazynie
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - od 925 PLN

skórowanie mięsa usuwanie organów wewnętrznych
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Prusak (łódzkie)

PRACOWNIK DZIAŁU SERWISU - od 1 850 PLN

instalacja i aktualizacja oprogramowania, montaż i serwis sprzetu komputerowego, instalacja, srwis i administracja
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Jaworzno (śląskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Sekretarka
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

SPRZĄTACZKA 1/2 ETATU - do 925 PLN

praca w charakterze sprzątaczki
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Stargard (zachodniopomorskie)

OPERATOR WYWROTNICY DO KOSZY/ART.49/ WYP. LUB DOP. ST. PR UM NR 43/2015 - UZUPEŁNIENIE - od 2 100 PLN

Obsługa wywrotnicy, przygotowanie materiału do przetwarzania wywrotnicą, prace porządkowe wokół stanowiska pracy.
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Kostrzyn nad Odrą (lubuskie)

POMOC KUCHNI - od 2 300 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Warszawa (mazowieckie)

PROMOTOR KULTURY ARABSKIEJ - od 2 500 PLN

promowanie kultury arabskiej, wsparcie członków mniejszości w urzędach, w poszukiwaniu pracy, organizcja festynów,
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Poznań (wielkopolskie)

INŻYNIER ROBÓT ELEKTRYCZNYCH / ASYSTENT - od 2 000 PLN

Przygotowywanie wycen i kalkulacji, koordynacja prac w oparciu o wymagania kontrahenta
kontakt przez PUP - 2017-05-11 - Sieradz (łódzkie)

SALOWA - od 13 PLN

pomoc przy zabiegach higieniczno-kosmetycznych, pomoc przy podawaniu posiłków, ubieraniu osób chorych i starszych, wyjścia na spacery, podawanie posiłków, praca również w nocy
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Konstancin-Jeziorna (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Zambrów (podlaskie)

KOSMETOLOG - od 900 PLN

usługi kosmetyczne
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Radomsko (łódzkie)

OPERATOR MASZYNY KROJĄCEJ - od 1 750 PLN

Segregacja materiału, konfekcjonowanie materiałów, bobinowanie materiałów
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Rajcza (śląskie)