Praca BRYGADZISTA SZWALNI Turek OBA TRANS SP. Z O.O

KOMUNALNA 1C, 62-700 Turek, powiat: turecki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
motywowanie i wspieranie pracowników w wykonywaniu codziennych zadań, koordynacja i nadzór pracy podległego zespołu produkcyjnego (6-10 osób), przestrzeganie dyscypliny technologicznej i przebiegu procesu technologicznego, przestrzeganie planu produkcyjnego i terminowości wykonania zleceń produkcyjnych, odpowiedzialność za jakość szycia: kontrola jakości międzyoperacyjna i końcowa, przestrzeganie zasad BHP, wykonywanie poleceń przełożonego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRYGADZISTA SZWALNI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Turek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: turecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Turek

Zawód: specjalista kontroli jakości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie na podobnym stanowisku, doświadczenie przy przezbrajaniu maszyn, umiejetność zarządzania podległymi osobami, umiejętność czytania dokumentacji techniczno-technologicznej, dążenie do realizacji celów, komuniaktywność oraz zdolności interpersonalne, dobra organizacja pracy, zaangażowanie

Nazwa pracodawcy: OBA TRANS SP. Z O.O

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Turku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: turecki

Gmina pracodawcy: Turek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Turek

Ulica pracodawcy: KOMUNALNA

Numer budynku pracodawcy: 1C

Profil działalności pracodawcy: Spedycja, szycie parasoli oraz namiotów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Turku

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista kontroli jakości