Praca DORADCA KLIENTA ST FP (M) Łódź kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- zapoznawanie się z dokumentami,- archiwizacja dokumentów,- kopertowanie i wysyłanie korespondencji,- telefonicznie informowanie osób bezrobotnych o organizowanych giełdach pracy i spotkaniach organizacyjnych,- bieżąca pomoc przy obsłudze klienta,- obsł. urządzeń biurowych,- pomoc przy organizacji giełd pracy i spotkań informacyjnych,- informowanie pracodawców o skierowanych do nich usługach rynku pracy,- archiwizacja dokumentów,- udzielanie informacji o szkoleniach,- informowanie osób zakwalifikowanych na szkolenia indywidualne,- telefoniczne informowanie osób bezrobotnych o skierowanych do nich instrumentach rynku pracy,- telefoniczne wzywanie osób bezrobotnych w spr. dot. złożonych wniosków,- bieżąca pomoc przy obsłudze Klienta,- tel. informowanie Pracodawców o skierowanych do nich instrumentach rynku pracy,- tel. umawianie Pracodawców na spotkania w spr. dot. złożonych wniosków,- przekazywanie dokumentów do właściwych komórek organizacyjnych Urzędu.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA ST FP (M)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łódź

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Łódź

Zawód: pozostali pośrednicy pracy i zatrudnienia

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 7

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Adres pracodawcy:
Milionowa 91, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Łódź

Gmina pracodawcy: Łódź

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łódź

Ulica pracodawcy: Milionowa

Numer budynku pracodawcy: 91

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali pośrednicy pracy i zatrudnienia

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 750 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-11-10 - Łasin (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

załadunek opon do strzębiarki, oraz strzępów do lini granulacyjnej, załadunek kordu stalowego oraz tekstylnego
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Poniatowa (lubelskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 400 PLN

Kompleksowa obsługa klientów krajowych, UE jak i spoza UE, szczególnie klienci tureckojęzyczni, przygotowywanie ofert, negocjowanie z kontrahentami z krajów z UE oraz spoza szczególnie mówiących w języku tureckim, utrzymywanie kontaktów handlowych z odbiorcami, wyjazdy służbowe.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

POMOCNIK SZKLARZA-RAMIARZA - 997,4 PLN

Pomoc w wykonywaniu usług szklarskich w zakładzie i u klientów pod nadzorem opiekuna (montaż szyb, luster), pomoc przy wykonywaniu ramowania obrazów i luster ( cięcie listew, montaż).
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Będzin (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

oczyszczanie terenu, wykonywanie rabatek, klombów, skalniaków, nasady roślin.
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Budy Lucieńskie (mazowieckie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

Fizjoterapeuta
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

WULKANIZATOR - 997,4 PLN

1. Usługi wulkanizacyjne.2. Konserwacja urządzeń.3. Dbanie o czystosc na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Łęczyca (łódzkie)

LISTONOSZ - od 2 050 PLN

doręczanie przesyłek, przekazów, sprzedaż usług i towarów, aktualizacja danych dotyczących rejonu
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER - 997,4 PLN

- zapoznanie z przepisami BHP, PPOŻ-zapozanie się z kasą fiskalną i terminalem- zapozanie siez programem sprzedażowym na komputerze- układanie i metkowanie towaru- sprzatania stanowiska pracy- obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Zamość (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

aktualizowanie dokumentacji eksploatacyjnej; wydawanie ewidencjonowanie kart usług technicznych i kart pracy, przygotowanie korespondencji do wysłania
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

ASYSTENTKA ZARZĄDU - od 2 800 PLN

organizacja pracy biura Zarządu, korespondencja kalendarza zadań i spotkań Zarządu, prace administracyjno-organizacyjne. zbieranie oraz wstępne przetwarzanie informacji na potrzeby Zarządu, przygotowywanie sprawozdań, zestawień, podsumowań i prezentacji, redagowanie pism, przygotowywanie materiałów i informacji potrzebnych na spotkania biznesowe
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Tychy (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Przyjmowanie towarów, obsługa kasy fiskalnej, przygotowywanie towaru, obsługa klienta, organizowanie zaopatrzenia.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Brzeźno Lęborskie (pomorskie)

PAKOWACZ ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH - 11,5 - 15 PLN

pakowanie artykułów spożywczychzabezpieczanie przed wysyłką bieżąca kontrola jakości
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Chorzów (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - 2 100 - 2 254 PLN

Wykształcenie: podstawowe, doświadczenie: mile widziane; zdolności manualne; zakres obowiązków: montaż elementów, kontrola jakości; trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice, KSSE Plastic Omnium; oferta także dla osób z orzeczonym st. niepełnosprawności;
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Gliwice (śląskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

organizacja wlasnej pracy, przyjmowanie zamówień, przygotowanie posiłków, utrzymanie czystości w miejscu rzcy, reaslizowanie sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA (PRACE INTERWENCYJNE) - od 925 PLN

sprzątanie sal lekcyjnych i pozostałych pomieszczeń oraz terenu wokół budynku szkoły
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Biecz (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaz towarów
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Rymań (zachodniopomorskie)

MŁODSZY REFERENT/REFERENT - 997,4 PLN

prace admnistracyjno-biurowe
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - od 13 PLN

Rekrutacja, rozliczanie pracowników, klientów
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Kraków (małopolskie)

MONTER SYSTEMÓW SUCHEJ ZABUDOWY - od 1 850 PLN

montowanie ścian działowych, sufitów podwieszanych, wykonywanie suchej posadzki, zabudowywanie poddaszy
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Jutrosin (wielkopolskie)

PRACOWNIK DO PRZUCZENIA - od 1 850 PLN

Praca polega na: wprowadzaniu danych do systemu opartego na rozwiązaniach klasy GIS (danych graficznych sieci oraz atrybutów poszczególnych obiektów na podstawie dokumentacji technicznej udostępnionej przez gestora sieci); weryfikacji wprowadzanych danych. Wymagamy podstawowej znajomości infrastruktury sieciowej - wiedza dotycząca sieci energetycznej oraz umiejętność czytania dokumentacji (w tym rysunku technicznego elektrycznego) będzie dodatkowym atutem. Oferujemy:- pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole- możliwość zdobycia szerokiej wiedzy o budowie oraz funkcjonowaniu systemów elektroenergetycznych- bezpłatne szkolenia- wynagrodzenie uzależnione od wyników
CADEXPERT Sp z o.o. - 2016-08-25 - Łódź (łódzkie)

sprzedaż części zamienyych
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

HANDLOWIEC - od 1 000 PLN

budowanie wizerunku firmy na rynku, pozyskiwanie nowych klientów, budowanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami, prowadzenie rozmów z klientami wietnamskimi i chińskimi oraz aktywny udział w procesie negocjacji
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

REFERENT ADMINISTRACYJNO-BIUROWY( 49PJ) - 2 000 - 2 500 PLN

Redagowanie pism, obsługa interesantów, obsługa sekretariatu.
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 950 PLN

Zbiór i sortowanie owoców, ciecie sadu, prace magazynowe, transport owoców do przechowalni
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Miedzechów (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA (OS. NIEPEŁNOSPRAWNE) - od 1 850 PLN

Sprzątanie biur i banków. Wymagane doświadczenie. Zgłoszenia telefoniczne do pracodawcy. Miejsce pracy: Łódź.
ROKA Zakład Pracy Chronionej Sp. z o. o. - 2016-10-13 - Łódź (łódzkie)

MAGAZYNIER Z PRAWEM JAZDY B - od 2 200 PLN

Przygotowywanie zamówień do wysyłki, załadunek towaru na samochód kuriera, rozładunek dostaw.
AGRO ZOO sp. z o.o. - 2017-01-27 - Łódź (łódzkie)