Praca DORADCA KLIENTA- SPRZEDAWCA Nowe TERG S.A. Mediaexpert

Stanowisko: DORADCA KLIENTA- SPRZEDAWCA

Wynagrodzenie: 2 500 - 6 000 PLN

Zakres obowiązków: kompleksowa obsługa klienta według standardów firmy, realizacje planu sprzedazy na jak najwyższym poziomie, fachowe doradztwo Klientom w wyborzed odpowiedniego sprzetu, dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu, pomoc klientom w załadunku towaru

Data publikacji: 2016-09-28

Lokalizacja: Nowe (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: TERG S.A. Mediaexpert

TCZEWSKA, 86-170 Nowe, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa klienta według standardów firmy, realizacje planu sprzedazy na jak najwyższym poziomie, fachowe doradztwo Klientom w wyborzed odpowiedniego sprzetu, dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu, pomoc klientom w załadunku towaru

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 500 - 6 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA- SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowe

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowe

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 500 - 6 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: TERG S.A. Mediaexpert

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Dojazdowa 1, 86-200 Chełmno, powiat: kolski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV oraz list motywacyjny należy złozyć przez stronę www.mediaexpert.pl - w zakładce INFORMACJE- PRACA nalezy wybrać ofertę i zaaplikować na nią za pomocą przycisku "APLIKUJ"

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kolski

Gmina pracodawcy: Dąbie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chełmno

Ulica pracodawcy: Dojazdowa

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 1 900 PLN

Brak danych
PEKRAPOL Spółka z o.o. - 2016-08-31 - Sulnowo (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

zapoznanie się z przestrzeganiem higieny pracy na stanowisku, zasadami magazynowania i przechowywania produktów i potraw gotowych, obsługa urządzń kuchennych, sporządzanie potraw, porcjowanie i dekorowanie, sprzedaż i obsługa klienta, podawanie i serwowanie gotowych dań
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Poledno (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Obsługa klienta i doradztwo w salonie, przyjmowanie towaru, sprawdzanie ze stanem na fakturze.
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe RAM - 2016-12-14 - Zamość (lubelskie)

OPERATOR LINII PAKUJĄCEJ-MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Etykietowanie kosmetyków, pakowanie kosmetyków, obsługa magazynu.
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

NAUCZYCIEL GEOGRAFII - od 2 265 PLN

Nauczanie geografii w Szkole Podstawowej
kontakt przez PUP - 2017-08-18 - Lniano (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Lniano (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

sprzątanie terenów spółdzielni, klatek schodowych, mycie klatek schodowych i okien, zbieranie smieci z trawników, porządkowanie terenów zielonych, sprzatanie piwnic, usuwanie sniegu.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - 997,4 PLN

montaż puszek elektrycznych, rozdzielni, układanie przewodów w scianach, montaż opraw oświatleniowych, osptzętu elektrycznego, usuwanie usterek elektrycznych i naprawa, układanie przewodów i kabli w wykopie
kontakt przez PUP - 2017-07-18 - Pruszcz (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA KAT. B - MAGAZYNIER - od 2 500 PLN

obsługa klienta, wykonywanie prac magazynowych, transport towaru do klienta
GMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" ŚWIECIE - 2017-06-22 - Gruczno (kujawsko-pomorskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych
Etexinstal Sp. z o.o. - 2016-04-28 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta, przygotowanie towarów do sprzedaży, sporządzanie spisów zamówionych towarów, dbałosć o czystosć, HACCP, dokumentacja sprzedażowa
kontakt przez PUP - 2017-05-26 - Lniano (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK ŚLUSARZA - od 13 PLN

pomocnicze prac ślusarskie
kontakt przez PUP - 2017-08-30 - Wiąg (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK MLECZARSKI - od 2 200 PLN

Prace pomocnicze na produkcji wyrobów mleczarskich.
SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA DRZYCIM - 2017-09-07 - Drzycim (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

przygotowanie stanowiska pracy, zapoznanie się z przepisami, przyjmowanie dostaw, obsługa komputera i kasy fiskalnej, przygotowanie produktów do sprzedaży, bezpośrednia obsługa klienta, organizowanie zaopatrzenia
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wykonywanie kalkulacji cenowych, porządkowanie i archiwizowanie dokumentów firmowych,kontakt z klientem,wstawianie i nadzoworanie zleceń produkcyjnych, współpraca z innymi działami w firmie,wykonywanie raportów sprzedażowych,kontrolowanie należności klientów
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż akcesoriów i telefonów komórkowych, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

Sprzątanie pomieszczeń biurowych, sprzątanie hali serwisowej, mycie okien, sprzątanie pomieszczeń sanitarnych, wynoszenie i segregacja śmieci, utrzymanie porządku na placu firmy.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Kurzejewo (kujawsko-pomorskie)

Zapoznanie się z ofertą produktów finansowych, z programami bankowymi, pozyskiwanie klientów, uczestnictwo w szkoleniach.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

obsługa klienta, obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Nowe (kujawsko-pomorskie)

REFERENT - 997,4 PLN

redagowanie korespondencji, porządkowanie dokumentacji, obsługa komputera, pomoc w czynnościach służbowych na drogach powiatowych, ewidencja korespondencji
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA- SPRZEDAWCA - od 11,56 PLN

wyksz. średnie, mile widziane doświadczenie w handlu, obsługa poczty elektronicznej i komputera,komunikatywność, systematyczność, odpowiedzialność;3/4 etatu,miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
NaPrezent.pl S.C - 2016-09-19 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ROBOTNIK ROZBIÓRKI BUDOWLI - od 2 000 PLN

Demontaż elementów konstrukcji budowlanych lub ich części.Przygotowanie miejsca pracy zgodnie z BHP.Wykonywanie prac pomocniczych przy wyburzeniach. Porzadkowanie i wyrównanie terenu po rozbiórce.
kontakt przez PUP - 2017-07-20 - Górna Grupa (kujawsko-pomorskie)

Szkolenie BHP i P/POŻ, prace porządkowe w sklepie i magazynie, metkowanie i układnie towarów na półkach. Obsługa klienta i kasy fiskalnej, reklamowanie i promowanie towaru. Sporządzenie raportów i wydruków fiskalnych. Przyjmowanie towarów do magazynu i ich wycena.
kontakt przez PUP - 2017-04-28 - Drzycim (kujawsko-pomorskie)

STANOWISKO PRZETARCIA SUROWCA ŚREDNIOWYMIAROWEGO - od 1 850 PLN

przecieranie surowca średniowymiarowego, paczkowanie powstałych wyrobów.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Warlubie (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wyburzanie, podbudówka pod place, chodniki i parkingi, wykonywanie parkingów z kostki brukowej i betonu, przygotowanie powierzchni ścian i podłóg, tynkowanie.
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

Wprowadzanie złożonych przez podatników dokumentów do systemu POLTAX, tworzenie, weryfikacja i uzgadnianie rejestrów przypisów/odpisów, prowadzenie niezbędnych rejestrów i ewidencji, przygotowanie danych do archiwum, analiza nieprawidłowości wprowadzonych danych, wyjasnianie niezgodności danych, czynności sprawdzające deklaracji podatkowych
kontakt przez PUP - 2017-07-14 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK HALI - od 8 PLN

wykładanie towaru n półkach sklepowych
kontakt przez OHP - 2016-05-13 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - od 1 850 PLN

koordynacja ruchu pacjentów, nadzór nad dokumentacją medyczną, przyjmowanie płatności i wystawienie faktur , współorganizacja i uczestnictwo w akcjach i kampaniach medycznych
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Pruszcz (kujawsko-pomorskie)

Wybierz miejscowość