Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Toruń Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Toruń

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: m. Toruń

Adres miejsca pracy: ul. Lelewela 33 (Galeria AMC)

Data dodania ogłoszenia: 2016-02-23

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
benefit w postaci kartu MultiSport
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-07-01 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - od 2 500 PLN

strzyżenie, modelowanie, farbowanie, zabiegi fryzjerskie
STYLING Buczkowska Karolina - 2016-03-02 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - 14 - 16 PLN

przygotowywanie posiłków, półproduktów, przestrzeganie zasad HACCP, dbanie o estetykę potraw i czystość stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-05-09 - Zamość (lubelskie)

RPO MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Staż EFS RPO dla osób powyżej 50 roku życia-nabór, zapoznanie się z czynnościami związanymi z zaopatrzeniem w towary, dokumentacją stosowaną w obrocie magazynowym, selkcją materiałów
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) - -

Media Expert Pracując u nas będziesz zajmował się sprzedażą takich rzeczy jak np. rowery, skutery, quady. Odpowiedzialny będziesz za kompleksową obsługę Klienta i pracę według najwyższych standardów
Media Expert - 2016-05-04 - Zgorzelec (dolnośląskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 850 PLN

ochrona powierzonych obiektów
KRAJOWE BIURO OCHRONY "ASEKURACJA-MAXPOL" Sp. z o.o. - 2016-01-19 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ - 2 300 - 2 700 PLN

praca na maszynach produkcyjnych, wizualna kontrola jakości produkowanych detali na stanowiskach pracy oraz kontrola za pomocą dostępnych narzędzi pomiarowych, ssamodzielne wykrywanie niezgodności w produkowanych detalach, prowadzenie dokumentacji produkcyjnej oraz jakościowej
kontakt przez PUP - 2016-11-01 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Doradca klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-16 - Puławy (lubelskie)

Media Expert - 2016-08-23 - Chojnice (pomorskie)

Media Expert - 2016-06-02 - Żyrardów (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

obsługa kancelaryjno-recepcyjna, obsługa programu rejestrujacego czas pracy, kodowanie i zamykanie firmy, zastępowanie sekretarki, prowadzenie archiwum zakładowego
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SALONU - -

Media Expert samodzielne organizowanie i kierowanie bieżącą działalnością sklepu
odpowiedzialność za realizacje planów sprzedażowych
odpowiedzialność za wysoki standard obsługi klienta
delegowanie i kontrola zadań
Media Expert - 2016-06-08 - Zgorzelec (dolnośląskie)

Specjalista ds. sprzedaży usług i kredytów - -

Media Expert udzielanie Klientom kredytów ratalnych
sprzedaż usług z oferty elektomarketu Media Expert
dodatkowo sprzedaż sprzętu RTV/AGD/IT
Media Expert - 2016-03-31 - Poznań (wielkopolskie)

KSIĘGOWY/KSIĘGOWA - od 2 490 PLN

praca w zespole księgowym, ewidencjonowanie faktur kosztowych, faktur zakupu towarów, rozliczanie raportów kasowych
BIURO RACHUNKOWE ABAKUS MAŁGORZATA KURCZYŃSKA - 2016-11-25 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

RPO POMOCNIK PIEKARZA - 997,4 PLN

(dla osób powyżej 50rż) wsparcie w przygotowywaniu surowców i gotowych mas piekarskich, praca przy produkcji mas piekarskich, kontrola jakości gotowego wyrobu, obsługa maszyn piekarskich, przygotowywanie kanapek i bułek

PRACOWNIK MONTAŻOWY - od 1 950 PLN

montaż, pakowanie, kontrola kotłów parowych na linii produkcyjnej,
RUG RIELLO URZĄDZENIA GRZEWCZE S.A. - 2016-04-29 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Media Expert kompleksowq obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-03-18 - Starachowice (świętokrzyskie)

Media Expert - 2016-08-19 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

Media Expert - 2016-11-16 - Strzegom (dolnośląskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

przewóz opału i złomu, rozładunek i załadunek
WĘGLOKOKS-BIS S.C. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE - 2016-04-21 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Kierownik Sklepu - -

Media Expert zarządzanie salonem sprzedaży
motywowanie pracowników
planowanie czasu pracy
kontrolowanie realizacji zadań i planów
kontrola stanów magazynowych
nadzór nad procesem serwisowym i sprawami klientów
sporządzanie niezbędnej dokumentacji
dbanie o wizerunek salonu oraz budowanie pozytywnych relacji z klientami
Media Expert - 2016-09-07 - Jasło (podkarpackie)

PRACOWNIK PAKOWNI W LUBICZU NR. REF. UP/16/10 - 12 - 17 PLN

prace przy pakowaniu wyrobów, obsługa maszyn w obszarze pakowni;Wymagana podstawowa znajomość maszyn i obsługi komputera ( MS Office), mile widziane uprawnienia na wózki paletowe;wynagrodzenie 12-17 zł brutto/h+ premie, dodatki i benefity+ dodatki za pracę w weekendy i w nocy
CEREAL PARTNERS POLAND TORUŃ-PACIFIC SP. Z O.O. - 2016-06-13 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 500 PLN

przewóz towarów na terenie Polski
Transport Ciężarowy M. Jankowski - 2016-07-18 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWIK BIUROWY - 997,4 PLN

skanowanie dokumentów, adresowanie przesyłek, obsługa urządeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert prowadzenie sprzedaży, fachowe doradztwo
obsługa procesu serwisowego i systemów ratalnych
przyjmowanie dostaw i układanie towarów
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
inne prace związane ze stanowiskiem
Media Expert - 2016-04-29 - Katowice (śląskie)

GŁÓWNY KSIĘGOWY - od 4 000 PLN

prowadzenie pełnej księgowości, sporządzanie sprawozdań, prowadzenie ewidencji księgowej, nadzorowanie spraw księgowych i podatkowych, sporządzanie deklaracji podatkowych, korespondencja z instytucjami: US, ZUS, GUS, NBP, wysokość wynagrodzenia powyzej 4000 zł
Capital Investment Systemy Opomiarowania Sp. z o.o. - 2016-08-29 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).
Media Expert - 2016-02-12 - Mysłowice (śląskie)

MONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 2 000 PLN

montaż instalacji elektrycznych na terenie Torunia i Polski
EL - MAR Sp. z o.o. - 2016-04-20 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

TŁUMACZ JĘZYKA ROSYSJKSIEGO I UKRAIŃSKIEGO - od 2 000 PLN

ustne tłumaczenie w kontaktach z kontrahentami ukraińskimi
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Toruń (kujawsko-pomorskie)