Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Toruń Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Toruń

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: m. Toruń

Adres miejsca pracy: ul. Lelewela 33 (Galeria AMC)

Data dodania ogłoszenia: 2016-02-23

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
benefit w postaci kartu MultiSport
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).
Media Expert - 2016-02-11 - Grajewo (podlaskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-04-01 - Wejherowo (pomorskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 450 PLN

ochrona powierzonych obiektów
KRAJOWE BIURO OCHRONY "ASEKURACJA-MAXPOL" Sp. z o.o. - 2016-04-07 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Specjalista ds. reklamacji - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za podejmowanie działań związanych
z obsługą reklamacyjną Klienta według standardów Firmy TERG Media Expert:
terminowe rozpatrywanie reklamacji,
przestrzeganie standardów i procedur,
rozliczanie zwrotów zamówień internetowych i nadanie atrybutów wg przyjętych kryteriów zwrotu,
współpraca z serwisami zewnętrznymi w zakresie obsługi reklamacyjnej towaru - ustalenie statusu zgłoszenia, zamówienie braku/części lub wizyty serwisowej do Klienta,
uzupełnienie dokumentacji dla Klienta- karty gwarancyjne, faktury sprzedaży, instrukcje obsługi
Media Expert - 2016-04-22 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK PAKOWNI W LUBICZU NR. REF. UP/16/10 - 12 - 17 PLN

prace przy pakowaniu wyrobów, obsługa maszyn w obszarze pakowni;Wymagana podstawowa znajomość maszyn i obsługi komputera ( MS Office), mile widziane uprawnienia na wózki paletowe;wynagrodzenie 12-17 zł brutto/h+ premie, dodatki i benefity+ dodatki za pracę w weekendy i w nocy
CEREAL PARTNERS POLAND TORUŃ-PACIFIC SP. Z O.O. - 2016-06-13 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 1 850 PLN

sprzedaż ubrań roboczych (cała Polska)
FPHU IME SZKŁO I ALU; FPHU DRESSTOR ILONA MĄDRZEJEWSKA WRÓBEL - 2015-12-10 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

MONTER- INSTALATOR SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ - od 2 000 PLN

montaż instalacji niskoprądowych, montaż urządzeń systemów zabezpieczeń (Pracodawca przyuczy do pracy)
Eltrotech Sp. zo.o. - 2016-09-29 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

wykonywanie usług kosmetycznych;wykształcenie kierunkowe lub kursy kosmetyczne, pedicure, stylizacja paznokci, henna, brwi, rzęsy, depilacja
Studio Fryzur - DUET Chmielewska Agnieszka - 2016-02-19 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Media Expert - 2016-02-12 - Mysłowice (śląskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 2 000 PLN

Zadania związane z pracą w charakterze stolarza meblowego. Renowacja mebli
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PORTIER-DOZORCA - od 2 000 PLN

ochrona obiektów na terenie Torunia
USŁUGI OCHRONY MIENIA I DETEKTYWISTYCZNE SZOGUN SP. ZO.O. - 2016-12-30 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - 2 000 - 3 000 PLN

przewóz towarów na terenie całego kraju
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe - RADTRANS Piankowski Tomasz - 2016-02-02 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

GŁÓWNY KSIĘGOWY - od 4 000 PLN

prowadzenie pełnej księgowości, sporządzanie sprawozdań, prowadzenie ewidencji księgowej, nadzorowanie spraw księgowych i podatkowych, sporządzanie deklaracji podatkowych, korespondencja z instytucjami: US, ZUS, GUS, NBP, wysokość wynagrodzenia powyzej 4000 zł
Capital Investment Systemy Opomiarowania Sp. z o.o. - 2016-08-29 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

DEKARZ- BLACHARZ - 13,91 - 28,97 PLN

wykonywanie prac termoizolacyjnych, prace dekarsko- blacharskie
ENERGON Sp. z o.o. - 2016-05-31 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

TAPICER - od 2 300 PLN

prace tapicerskie
Z.P.H.U. "TAPICEX" Franciszek Mykietnik - 2016-08-03 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPAWACZ - od 2 700 PLN

spawanie elementów konstrukcji i instalacji
KMTech Sp. z o.o. - 2015-11-25 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 2 000 PLN

Zgodny ze stanowiskiem
GREENSPIN Sp z o.o. Oddział w Polsce - 2016-04-25 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK ELEWACJI - od 12 PLN

montaż konstrukcji stalowych i żelbetowych, montaż elewacji w budynkach, montaż dociepleń, wynagrodzenie 12 zł brutto/h
VIPOL Sp.zo.o - 2016-07-25 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

TECHNOLOG – PROGRAMISTA CNC - 3 000 - 5 000 PLN

przygotowywanie technologii, projektowanie obrabiarek, sporządzanie dokumentacji technologicznej
FRAUENTHAL AUTOMOTIVE TORUŃ Sp. z o.o. - 2016-07-11 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

BLACHARZ -DEKARZ - 13,91 - 28,97 PLN

wykonywanie prac termoizolacyjnych i dekarsko- blacharskich
ENERGON Sp. z o.o. - 2016-11-09 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KASJERKA - od 1 850 PLN

obsuga klientów i kasy fiskalnej
Przedsiębiorstwo Usługowe Wakat Kelm S.J - 2016-08-30 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Media Expert - 2016-07-14 - Czechowice-Dziedzice (śląskie)

Media Expert - 2016-08-01 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

KASJER - od 2 200 PLN

finalizacja procesu sprzedaży, obsługa komputera, rozliczanie gotówki
LEROY MERLIN POLSKA SPÓŁKA Z O.O. - 2016-09-26 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-05-09 - Zamość (lubelskie)

Media Expert - 2016-06-02 - Żyrardów (mazowieckie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-10-17 - Starogard Gdański (pomorskie)

OPERATOR MASZYN I URZADZEŃ - 2 200 - 2 700 PLN

prace montazowe przewodów samochodowych, praca lekka, zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet;przez pół roku praca w Tychach, później w Toruniu, pracodawca pokrywa koszty zakwaterowania i dojazdu
BORYSZEW AUTOMOTIVE PLASTICS Sp. z o.o. - 2016-09-15 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KASJER- SPRZEDAWCA - od 2 050 PLN

praca w Delikatesach Staropolskiech w Toruniu, Nowy Rynek
Hantor-Bis Sp. z o.o. - 2016-07-01 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-12-29 - Będzin (śląskie)