Praca Doradca klienta-sprzedawca Tomaszów Mazowiecki Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca klienta-sprzedawca

Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

Województwo: łódzkie

Powiat: tomaszowski

Adres miejsca pracy: ul. Św. Antoniego 1

Data dodania ogłoszenia: 2016-04-25

Wymagania dla kandydatów:
zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
możliwość korzystania z pakietów MultiSport

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

Pomocnik Kierowcy - -

Media Expert Dystrybucja towarów do sklepów ,
Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym,
Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie,
Przestrzeganie przepisów BHP.
Prace magazynowe.
Media Expert - 2016-07-26 - Lublin (lubelskie)

MECHANIK AUTOBUSÓW - od 1 850 PLN

naprawa autobusów, przegląd okresowy autobusów
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

Bezpieczny transport przewożonych ładunków, sprawdzenie stanu paliwa i płynów eksploatacyjnych, stanu technicznego ogumienia, stanu oświetlenia i sygnalizacji dźwiękowej samochodu.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-12-16 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

DOJARZ - od 1 850 PLN

Obsługa bydła mlecznego, karmienie, pojenie, udój.
Ośrodek Hodowli Zwierząt i Produkcji Rolnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Tarnawatce - 2016-07-06 - Tarnawatka (lubelskie)

PRASOWACZKA - od 1 850 PLN

prasowanie damskich bluzek z dzianiny
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Zaosie (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

sporządzanie protokołw
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Smardzewice (łódzkie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-02-23 - Lubin (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 1 850 PLN

obsługa klienta, wykładanie towaru, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (dział Rekreacja) - -

Media Expert - 2015-11-23 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

PRACOWNIK DO SPRAW ZAOPATRZENIA - od 1 850 PLN

dostawa towaru
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Kolonia Zawada (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO - od 1 850 PLN

Przewóz osób
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

prowadzenie dokumentacji magazynowej
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

Media Expert - 2016-12-06 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

kierowanie pojazdem kat. B,C
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Chorzęcin (łódzkie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert - 2016-04-26 - Kępno (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Robotnika gospodarczego
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Bełżec (lubelskie)

Media Expert - 2016-06-29 - Podkowa Leśna (mazowieckie)

Doradca klienta - -

Media Expert - 2016-11-16 - Jawor (dolnośląskie)

PRACOWNIK HALI ROZBIORU - ROZBIERACZ WYKRAWACZ - od 1 850 PLN

rozbiór drobiu
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Łominy (łódzkie)

Media Expert - 2017-01-11 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

Media Expert - 2017-01-17 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Prace sprzątające na obiekcie
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)