Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Kielce Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Kielce

Województwo: świętokrzyskie

Powiat: m. Kielce

Adres miejsca pracy: ul. Chęcińska 14a (Centrum Domgoss)

Data dodania ogłoszenia: 2016-03-30

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
benefit w postaci kartu MultiSport
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 1 850 PLN

Sprzedawca w piekarni:sprzedaż, obsługa kasy fiskalnej, klienta, wykładanie i odbiór towaru
PIEKARNIA POD TELEGRAFEM S.A. - 2016-11-14 - Kielce (świętokrzyskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO KAT. C+E - od 2 000 PLN

Transport sprzętu i urządzeń budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Kielce (świętokrzyskie)

KONSTRUKTOR - 2 500 - 4 000 PLN

Projektowanie maszyn i urządzeń do automatyzacji procesów produkcyjnych, tworzenie modeli trójwymiarowych oraz dokumentacji wykonawczej projektowanych maszyn, nadzór nad procesem produkcji i montażu, uczestniczenie w uruchomieniu na miejscu oraz u klienta.
Centrum Produkcyjne Pneumatyki "PREMA" S.A. w Kielcach - 2016-10-14 - Kielce (świętokrzyskie)

Kierownik Działu Punkt Obsługi Klienta - -

Media Expert zarządzanie sprzedażą i organizacją pracy w dziale
kontrola czystości w dziale
przeprowadzanie spotkań z pracownikami działu
zamówienia towarów – decyzyjność w sprawie ilości
delegowanie i rozliczanie zadań
przyjęcie towaru na sklep i wystawienie zgodnie z obowiązującymi standardami
Media Expert - 2015-11-30 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-10-27 - Strzelce Opolskie (opolskie)

FRYZJER/KA - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
Lejdis Salon Urody - 2016-05-05 - Kielce (świętokrzyskie)

KUCHARZ - 1 850 - 2 500 PLN

Przygotowanie dań kuchni japońskiej. Kontakt tel. 693-513-343, email: restauracjakielce (at) gmail.com
JJ TRADE Jarosław Jas - 2016-06-07 - Kielce (świętokrzyskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA ARCHITEKTURY - od 2 409,47 PLN

projektowanie w zakresie architektury, konsultacje prac projektowych.
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Kielce (świętokrzyskie)

MISTRZ PRODUKCJI - od 2 000 PLN

w/g potrzeb
CHEMAR RUROCIĄGI Sp z o o - 2015-11-19 - Kielce (świętokrzyskie)

TECHNIK HANDLOWIEC/ HURTOWNIA ELEKTROTECHNICZNA/ - od 2 700 PLN

aktywne pozyskiwanie nowych klientów z branży elektrycznej, wysoki poziom bieżącej obsługi klienta, przygotowywanie ofert handlowych, doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów, wycena i obsługa przetargów, inwestycji, utrzymania ruchu oraz koordynowanie dostaw, budowa i utrzymanie trwałych relacji z klientami Dokumenty nalezy aplikować: e-mail: artur.cukierski (at) elmet-rzeszow.pl
,, ELMET- RZESZÓW '' S.A. - 2016-02-29 - Kielce (świętokrzyskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Pozyskiwanie nowych klientów
P.W. WALDI Kielce - 2016-11-24 - Kielce (świętokrzyskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2015-12-11 - Ruda Śląska (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Staż w firmie E.Leclerc. Program stażu do zapoznania w pokoju nr 55.
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Kielce (świętokrzyskie)

TELEMARKETER - 997,4 PLN

Staż w firmie - widziszwszystko Limited sp.k. Program stażu do zapoznania w pokoju nr 65.
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Kielce (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK MYJNI - od 1 850 PLN

MARSAMO S.C W KIELCACH - 2016-08-17 - Kielce (świętokrzyskie)

Media Expert - 2016-08-30 - Trzebnica (dolnośląskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Staż w firmie ADM Nieruchomości. Program stażu do zapoznania w pokoju nr 39.
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Kielce (świętokrzyskie)

INŻYNIER BUDOWY/MAJSTER - od 2 500 PLN

Koordynacja prac pracowników na budowie.
Dorbud S.A. - 2015-11-19 - Kielce (świętokrzyskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2017-01-18 - Suwałki (podlaskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

Zatrudnione osoby odpowiedzialne będą za aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów na terenie całego kraju, przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji handlowych oraz bieżącą obsługę pozyskanych klientów. Wybrani kandydaci otrzymają stałą pracę, merytoryczne przeszkolenie, możliwość awansu i wysokich zarobków.
Studio Kolporpress Sp. zo.o. - 2016-07-13 - Kielce (świętokrzyskie)

SPECJALISTA DO SPRAW RACHUNKOWOŚCI - 997,4 PLN

Staż w Biurze Rachunkowym AS Sp. JProgram stażu do zapoznania w pokoju 36.

PRAKTYKANT W ODDZIALE ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO - nieodpłatny

- sprawdzanie poprawności dokumentacji projektowej,- archiwizowanie dokumentacji.
ŚWIĘTOKRZYSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W KIELCACH - 2016-04-19 - Kielce (świętokrzyskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Punkt Obsługi Klienta) - -

Media Expert - 2016-04-13 - Sochaczew (mazowieckie)

NAUCZYCIEL MATEMATYKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ - od 1 800 PLN

Prowadzenie zajęć z dziećmi w klasach 4-6 z matematyki i informatyki, bardzo wskazany kurs oligofrenopedagogiki.
Niepubliczna Szkoła Podstawowa " Droga do sukcesu" - 2016-03-04 - Kielce (świętokrzyskie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

Staż w firmie E.Leclerc. Program stażu do zapoznania w pokoju nr 39.